Wpis z mikrobloga

@Jan998 lol ja mam lewicowe poglądy i zarabiałam zawsze na siebie sama. Nawet miałam chłopaka co mniej zarabiał ode mnie i jedyna osoba ktorej to przeszkadzało to był on (bo miał bardziej prawicowe poglądy i bolało go ze zarabiam więcej). To o czym piszesz to raczej jakieś nieroby co próbują swoje lenistwo ubrać w jakieś poglądy czy idee by nie wyjść na kretyna ^^’
Jakim ty jeses #!$%@? debilem.


@gorzki99: no niestety ty jesteś

Ale tu mamy combo - lewicowe poglady i niechec do pracy.


@gorzki99: Najpierw przyznajesz mi rację, a potem piszesz, ze jak sięma lewicowe poglądy to występuje jakieś combo xDDDD Równie dobrze mógłbyś napisać "patrz, teraz pokażę ci jakim jestem debilem"

Takie cos to kazdy kto ma choc minimum instynktu samozachowawczego omija jaknajszerszy lukiem.


@gorzki99: ty sobie po prostu załozyłeś
@Kitku_Karola: Niestety ale z zadnym z punktow sie nie zgodze :P

1- Jesli juz to moge sie zgodic ze DOSTEP DO DACHU NAD GLOWA powinien byc gwarantowany. Nie mieszkanie na wlasnosc. Moi rodzice i diadkowie nie ieli sowjego mieszkania a jakos przezyli cale ycie z dachem nad glowa. Dzisiejszym ludziom ssiew dupach poprzewaracalo i twierdza ze kazdu musi miec mieszkanie na wlasnocsc. Guano prawda.

2- bogatsi powinni placic wiekszy podatek bo
@gorzki99 co do 2 to wg lewicowych założeń nie chodzi o to byś zarabiał więcej za ilosc godzin bo te powinny w takiej ilości byś nie siedział nadgodzin. Poza tym wg mnie wpierw podatki dla korpo i multimiliarderów bo dla tych 10k więcej czy 100k więcej podatku mniej zaboli niż szarego człowieka co ma pracodawcę jak Ty czy ja gdzie 1k to już jakieś dobro potrzebne a nie fanaberia jak nowe auto
@gorzki99 co do równości (4) to nie we wszystkich krajach i nie przy każdym starcie da się wyjść z patologii. Tobie się udało i mi się udało ale u mnie to zapomogi pieniężne sprawiły ze przeżyłam i nie glodowalam. Jakby uciąć opiekę zdrowotna, zasiłki to ja bym nie dożyła momentu wyjścia z patologii. Wiec pewne minimum egzystencji człowiek powinien mieć jak jedzenie, dach nad gliwa czy wodę pitna oraz sanitarne warunki by
bo te powinny w takiej ilości byś nie siedział nadgodzin.


@Kitku_Karola: Normalnie to nie robie nadgodzin i to co zarobie mi w zupelnosci wystarczy. Ale pracuje w takiej branzy ze czasem trzeba.

W mojej branzy jest tak ze w niemczech pracownicy fabryk samochodow maja jeden miesiac wolnego - wszyscy - w wakacje.

Wtedy fabryka nie produkuje i mozemy wchodzic my. Mamy jeden miesiac na postawienie nowej linii produkcyjnej i uruchomienie jej