Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wystarczy #!$%@? piec i #!$%@? sposob palenia wegla i masz zaduch na ulicy jak w pekinie.


@ZielonaOdnowa: lub węgiel z siarką (było kilka afer ze norma 10x przekroczona) lub mokry miał z węglem bo ktoś chciał dorobić na skupie (doświadczyłem osobiście)
W końcu sobie pompę ciepła założył, ale jak po pierwszym sezonie grzewczym wyszło mu 1000 zeta za prąd to on będzie teraz do tego piec dokładał bo za duże rachunki. WTF?!


@dasfddklfdslkfkx:
To ile on za wungiel płaci? Mniej? xD Obecnie nie ma tańszego ogrzewania jak pompą, chyba, że drewnem jeszcze.
ale jak po pierwszym sezonie grzewczym wyszło mu 1000 zeta za prąd to on będzie teraz do tego piec dokładał bo za duże rachunki


@dasfddklfdslkfkx: ale że 1000 zł za sezon grzewczy w domku to dużo? To ile za węgiel albo inny opał płacił?

ale "olaboga- biedne emerytki i dzieciątka" czyli grupy wiekowe którym żyje się najłatwiej.


@Plp_: ja pieprzę, kiedy mizoginia czy inna ideologia zajmie ci cały mózg i
ale jak po pierwszym sezonie grzewczym wyszło mu 1000 zeta za prąd to on będzie teraz do tego piec dokładał bo za duże rachunki. WTF?!


@dasfddklfdslkfkx: 1000zł za ogrzewanie domu przez cały sezon? Paaanie, przecież to są grosze w stosunku do ekogroszków i innych #!$%@?ów mujów. No chyba, że stary ma nie dom, tylko domek 40m2
Jak zwykle chłop to tam gówno- do roboty ma #!$%@?ć, połamać kręgosłup i zdechnąć na raka, ale "olaboga- biedne emerytki i dzieciątka" czyli grupy wiekowe którym żyje się najłatwiej.


@Plp_: przecież to o to chodzi, że on nie chce, żeby chodzili do lekarzy - jak oni przestaną chodzić do lekarzy to kolejki zmniejszą się o 90%
W końcu sobie pompę ciepła założył, ale jak po pierwszym sezonie grzewczym wyszło mu 1000 zeta za prąd to on będzie teraz do tego piec dokładał bo za duże rachunki. WTF?!


@dasfddklfdslkfkx: 1k miesięcznie czy za cały okres grzewczy? ja w bloku, gdzie mam CO płacę za prąd 350/2mc, jeśli tysiak za cały sezon to to są grosze przy węglu