Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W końcu sobie pompę ciepła założył, ale jak po pierwszym sezonie grzewczym wyszło mu 1000 zeta za prąd to on będzie teraz do tego piec dokładał bo za duże rachunki. WTF?!

@dasfddklfdslkfkx: 1k miesięcznie czy za cały okres grzewczy? ja w bloku, gdzie mam CO płacę za prąd 350/2mc, jeśli tysiak za cały sezon to to są grosze przy węglu


@Endrius: @NieBendePrasowac @niecodziennyszczon: @winsxspl: #!$%@? go tam wie
@noipmezc: Krótka piłka, jak ktoś pali śmieci to jest świnia. Do ludzi którzy przyjęli stworzone na potrzeby propagandowe słowo kopciuch z całym dobrodziejstwem jego spie......nia mówię stanowcze, wara od mojej kieszeni i mojego pieca. Tak z komina potrafi zalatywać dymem i tylko idiotom udało się wmówić że nie jest to standardem w naszym klimacie i przy osadzeniu w realiach ekonomicznych kraju w którym uwaga, niektórzy są biedni i nie utopią kosztów
@noipmezc: gówno prawda, sąsiad palił z żółtym dymem, zdjęcia porobione a wojewódzki inspektorat środowiska ma to w pompie. Eskalacja do krajowego inspektoratu skutkowała oświadczeniem, że rzeczywiście wojewódzki powinien mi odpisać. I znowu koniec kontaktu. W dupie to mają władzę, może teraz coś się zmieni ale wcześniej nikogo to nie obchodziło