Wpis z mikrobloga

@kiecazpieca: Nie zesraj sie, mój stary nie żyje, ćwoku.

Ja j@bie jaka tu seksta w okół tego księdza sie zrobiła, no nic trzeba będzie gówno omijać bo potem sie za człowiekiem ciągnie i śmierdzi.
  • Odpowiedz
Mówisz, że pouczasz człowieka, który od lat siedzi w mediach i doskonale wie jak panować nad emocjami i jak kierować gestykulacją? :D


@Krupier: Tak, mówię że nie panuje nad stresem i zrobił to źle.

Szczerze w doopie mam co o moim zdaniu myśli random z mojej czarnej xDD
  • Odpowiedz
@taczka_z_cementem: Ty chyba myślisz że nikt nie ma prawa mieć swojego zdania i go przedstawić.

Każdy ma szczekać jak baranom sie akurat podoba. I tak będziecie zaraz na niego kląć i tak w kółko.

Potem wpisy że wykopki dały sie zabić za Hołownie bedą ignorowane a tego typu szczekacze i tchórze pochowają się w krzakach xD
Dokładnie tak bedzie bo tak jest zawsze LOL
  • Odpowiedz
@arinkao cicho tam pisowcu


@Itslilianka: A ostrzegali żeś troll, szkoda tylko mojego roku odpisywania takim na priv.
Tyle jesteś warty co dziś pokazałeś. No ale w końcu kilka plusów masz, zawsze to wiecej niż zwykle.
  • Odpowiedz
@arinkao

Tak, mówię że nie panuje nad stresem i zrobił to źle.


Ale ty sobie możesz jedynie mówić. W tym przypadku to nawet najzwyczajniej w świecie #!$%@?. O czyms, o czym nie masz pojęcia.

Szczerze w doopie mam co o moim zdaniu myśli random z mojej czarnej xDD


Cudownie, że tak bardzo na ciebie wpływam, że aż musisz odkrywać co piszę. :>
  • Odpowiedz
@arinkao <3 <3 z tymi hejtami pod twoim gotowaniem to też se jaja robię xd Prawie zawsze to wygląda ładnie, schudnie i smacznie xd ot takie absurdalne negowanie rzeczywistości xd
  • Odpowiedz