Wpis z mikrobloga

Posłanka KO z serduszkiem w klapie - Dżessika (Karina, Klaudia, Daria, czy jak jej tam) czyta podczas posiedzenia Sejmu gdzie i o której godzinie zbiorą się poszczególne sejmowe komisje.
Jej lico jest raczej nieskażone myślą. Widać, że "naiwne to i niewinne", cytując "Wesele" Wyspiańskiego (choć pewnie swój "przebieg" ma).
Pytanie: kto "takie coś" wybrał na posła? Czy właśnie takich Przedstawicieli Narodu chcieliście w Sejmie, sympatycy Tuska tworzący "większość parlamentarną"?
Serio? Nie rozumiem. Niech ktoś mi to wyjaśni.

#polityka #polska #sejm #koalicjaobywatelska #tusk #wybory

(Spermiarze - do dzieła. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć nie o to tu chodzi.)

Masakra jakaś, co się z tym biednym Krajem dzieje po tych wyborach.

https://www.youtube.com/live/NEbZheHQxIc?si=KUO4a7l0cZD_D41b&t=7607
mort555 - Posłanka KO z serduszkiem w klapie - Dżessika (Karina, Klaudia, Daria, czy ...

źródło: 17

Pobierz
  • 92
@mort555: No to może wypowiedz się ale merytorycznie, dlaczego nie miałaby pełnić tej funkcji bo prawdę mówiąc też nie znam jej kompetencji i dlatego się nie wypowiadam. Chodzi mi tylko o to, że nie napisałeś nic co mogłoby ją dyskredytować.
Możliwe jest to, że nie nadaję się do funkcji, którą pełni i chętnie przeczytam Twoje argumenty.
@niedorzecznybubr: Możliwe, że tak jest ale dalej to nie jest coś co ją dyskredytuję od pełnionej funkcji. Ja pytałem o argumenty, które sprawiają, że tej funkcji nie powinna pełnić. Jeśli takie masz to tak jak napisałem, chętnie je przeczytam. Uwierz mi, że nie jestem zagorzałym pionkiem jednej ze stron politycznych ale jeśli piszesz, że jest mitomanką to uargumentuj dlaczego ta cecha nie pozwala pełnić jej tej funkcji.