Wpis z mikrobloga

Posłanka KO z serduszkiem w klapie - Dżessika (Karina, Klaudia, Daria, czy jak jej tam) czyta podczas posiedzenia Sejmu gdzie i o której godzinie zbiorą się poszczególne sejmowe komisje.
Jej lico jest raczej nieskażone myślą. Widać, że "naiwne to i niewinne", cytując "Wesele" Wyspiańskiego (choć pewnie swój "przebieg" ma).
Pytanie: kto "takie coś" wybrał na posła? Czy właśnie takich Przedstawicieli Narodu chcieliście w Sejmie, sympatycy Tuska tworzący "większość parlamentarną"?
Serio? Nie rozumiem. Niech ktoś mi to wyjaśni.

#polityka #polska #sejm #koalicjaobywatelska #tusk #wybory

(Spermiarze - do dzieła. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć nie o to tu chodzi.)

Masakra jakaś, co się z tym biednym Krajem dzieje po tych wyborach.

https://www.youtube.com/live/NEbZheHQxIc?si=KUO4a7l0cZD_D41b&t=7607
mort555 - Posłanka KO z serduszkiem w klapie - Dżessika (Karina, Klaudia, Daria, czy ...

źródło: 17

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mort555: Powiedziała coś głupego? Ma szurskie poglądy albo wierzy w zabobony? Chwile puściłem to nagranie z sejmu, nie wygląda żeby palnęła jakąś wielką głupotę, coś tam czyta na głos i tyle.

Oczywiście spermiarz musi imputować jej "przebieg" i rozładowywać frustrację, że skoro niebrzydka, to pewnie tępa.
  • Odpowiedz
@mort555: może mondra, może gupia, nie wiem. Na razie miała przeczytać przebieg obrad i to zrobiła, nie wiem czy każdy pisowiec na tej sali umie czytać tak płynnie xD
Za to prawak już zdążył się zesrać.
Jak faktycznie palnie jakąś oczywistą głupotę to daj znać, wtedy chętnie cię poprę.
  • Odpowiedz
czyta podczas posiedzenia Sejmu gdzie i o której godzinie zbiorą się poszczególne sejmowe komisje.


@mort555: ale co w tym dziwnego? xD
  • Odpowiedz
@mort555: Odwrócone kalos kgathos - jest ładna więc musi być głupia i zła xD A do tego niekompetenta. nie trzeba sprawdzać jej kompetencji, jest ładna więc ich nie ma. Ach, świat prawaków jest taki prosty, a zarazem tak pasjonujący xD
  • Odpowiedz