Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi wytłumaczy jaki ubytek kory mózgowej trzeba mieć, żeby po uprawianiu seksu z dziewczyną chwalić się potem tym zdarzeniem przed kolegami z obowiązkowym wyśmiewaniem się z niej? Porochał, ona też, wszyscy zadowoleni, ona pewnie już tego nie pamięta albo pamięta jako fajne wspomnienie, może też pochwaliła się koleżankom, nie ważne, a on ciśnie bekę. Laska dała doopy, no boki zrywać.

I to nie śmianie się z niej że ma małe cycki albo jest kłodą w łóżku, tylko sam fakt że ten seks się odbył xD

Leczenie kompleksów, bo ma małego albo jest krótkodystansowcem i chce odwrócić od tego uwagę, czy co?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #seks #tinder
  • 42
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: łatwo jest się szmacić jako kobieta ale niezwykle trudno jako mężczyzna.

Kiedy kobieta chce szekzów, to jedyne co musi zrobić to wypiąć dupie.... W przypadku mężczyzn to tak nie działa. I dlatego kobiety są szmatami kiedy są łatwe a mężczyźni koksami kiedy zalicza, bo facet musi sobie na to zapracować, mniej lub bardziej.

Skoro kobiety i mężczyźni nie mają segzów na równych zasadach, to jak mielibyśmy się traktować na równi?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Każdy niedowartościowany czymś się dowartościowuje. Niziny społeczne dowartościowują się ruchaniem i tym kto zarabia tysiąc zł więcej, nowymi ciuchami i iPhonem. Nieco obrotniejsi dowartościowują się drogim samochodem ponad stan. Dziewoja przynajmniej ma informację zwrotną że sama pochodzi z nizin społecznych skoro dała dupy takiemu śmieciowi.

Pamiętam twoje negatywne wpisy o facetach. Nie dziwię się skoro obracasz się w takim towarzystwie.
  • Odpowiedz
Dla mnie jako żonatego chłopa takie zachowanie jest nie do pomyślenia, relacja z kobietą jest bardzo intymna i nieważne ile z kolezkami też żonatymi wypijemy jest to temat tabu. Jedynie nieudacznik i przegryw chwali się swoimi seksualnymi podbojami. Gadałaś w ogóle z nim? Szło pogadać? Fajnie się gadało? A może jedyne co miał do zaoferowania dla p0lki to kaloryfer na brzuchu, szczękę i 180cm+ wzrostu? xD no to już teraz wiesz co
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Obczaj koleżanki jeżeli masz, które plotkują o swoich chłopakach- kto co robi w łóżku, jakiego benisa ma, czy ma pieprzyk na dupie i takie tam. Statystyczni faceci w porównaniu do statystycznych kobiet to wstydliwe aniołki jeżeli chodzi o gadki na temat keksu. Jak chłop coś złego o Tobie mówił znajomym to znaczy tylko tyle, że nie szanuje Ciebie.
  • Odpowiedz
Niech ktoś mi wytłumaczy jaki ubytek kory mózgowej trzeba mieć, żeby po uprawianiu seksu z dziewczyną chwalić się potem tym

może też pochwaliła się koleżankom, nie ważne


@AlienFromWenus: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A może jedyne co miał do zaoferowania dla p0lki to kaloryfer na brzuchu, szczękę i 180cm+ wzrostu? xD no to już teraz wiesz co jest pięć xD nawet mi nie żal


@RaciczkaEntertainment:

Uwielbiam jak niebiescy zadają pytanie, nie dostaną jeszcze odpowiedzi a już wiedzą, że im "nie żal".
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: aa no i zapomniałem dodać- ludzie z kompleksami i niezbyt empatyczni działają tak, że budują swoją normiczą hierarchię i ego wyśmiewając publicznie i wybijając się na słabszych od siebie. Ten typek to taki szkolny oprawca po prostu- mentalnie nie dorósł- być może dopiero jak sam dozna czegoś podobnego to może trochę się zmieni.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: chciał się dowartościować i ośmieszyć niezbyt atrakcyjną kobietę. No i jak ktoś wyżej napisał, że to kobieta decyduje kogo wpuści do łóżka a facet musi się starać, żeby jakaś kobieta go wpuściła. Być może on myślał, że jest sporo lepszy od niej i ona sobie pomyślała, że zasługuje na zawiązek z nim.. no takie zagranie mentalnego nastolatka chada badboya z amerykańskich filmów.
  • Odpowiedz