Wpis z mikrobloga

@trinty: Ogólnie to pro pirackie/kombinatorskie arguemnty są dla mnie ZA wyborem konsoli.
PS3 vs xbox 360 ? -> Xbox był wcześnie złamany, RGH, przeróbka napędu i grasz elegancko.

Playstation 4/5 vs Xbox One/ Series X - > to drugie bo mogę kupować gry przez VPNa, kombinować z gamepasem.

Dałem za konsole 1700zł i za kawałek gry mam 200zł płacić xD?

Dlatego PC jest super, gry z torrentów 0zł, granie online 0zł,
@FrostlyMostly

@trinty: No jak sobie ludzie na 5+ lat ponabijali...


Co to za bełkot. Gamepass można maksymalnie na 3 lata doładować. A trial na jeden miesiąc działa przez jeden (pierwszy) miesiąc, więc jak niby za pomocą tego ktoś mógłby na zapas nabić?
Ludzie po prostu co miesiąc zakładali nowe konta.
@trinty: @Jednorenki_Bandyta

Hey man, leave billion dollar company alone

Microsoft sam sobie narobił tym syfu, niejasnymi przeliczeniami z golda, nabijaniem tych kodów. Przecież dosłownie sam na to pozwalał więc o co chodzi, o jakie kombinowanie? Można to porównać do burdelu związanego z resellem używanych licencji do Windowsa (który jest legalny według orzecznictwa UE zanim zaczniecie odmieniać polaczki przez przypadki)

Sami mają śmietnik z tym związany, a śmieci im się nazbierało przez
Co to za bełkot. Gamepass można maksymalnie na 3 lata doładować. A trial na jeden miesiąc działa przez jeden (pierwszy) miesiąc, więc jak niby za pomocą tego ktoś mógłby na zapas nabić?


@szuineg: Teraz tak jest, w okolicach 2019/20 to było dziurawe jak sito. Faktycznie maks to było chyba 3 lata a nie 5+ jak napisałem, ale nabijało się to za grosze. Już nie pamiętam wszystkich myków, bo z nich nie
FrostlyMostly - >Co to za bełkot. Gamepass można maksymalnie na 3 lata doładować. A t...

źródło: aaa

Pobierz