Wpis z mikrobloga

Chuop jedzie samemu pociągiem. Bez taty. Do laryngologa tym razem.
Nie jest tak zle. Do stolerowania, bo tata czeka na mnie na stacji docelowej. Ale chyba nie na tyl dobrze żebym odważył się zdjąć kurtkę.
Miejsca nie ma za dużo. Musiałem usiąść obok jakiejś dziewczyny. Powiedziałem "można"? Jak siadałem obok.
Nie wiem czy tak się robi? Dobrze zrobiłem? Czuję się ok z tym.
Ofc w przeciwnych kątach siedzimy na siedzeniach 4x.
Nie odważył bym się pójść do innego wagonu szukać miejsca. Więc siadam jak wsiadłem.
Nie wiem co robią co ludzie co chodzą po wagonach? Szukają miejsca, czy do toalety chodzą?
Pociąg na szczęście miał napisane dokąd jedzie i się zgadzało więc wsiadłem.
Boże dziękuję ci że można kupić bilety przez internet, aplikacją. Gdybym miał kupić bilet u konduktora to nie wiem czy bym się odważył pojechać.

Był stres przy sprawdzaniu biletu, że coś nie tak i będę coś powiedzieć o iść z konduktorem, zapłacić karę. Ehh.
Dobrze że jest ekran co wyświetla jaka stacja teraz. Bez tego bym nie wiedział gdzie wysiadać.
I bez telefonu i internetu ani rusz. Mam lęki jak nie mam telefonu.

Do otolaryngologa jadę bo mam bóle głowy i mi powiedzieli na badaniu autyzmu, że to może być przerośnięta śluzówka i że mówię przez nos.
Do tego jak byłem u lekarza po skierowanie to miałem lekki obrzęk błony bębenkowej, więc też pani doktor chciała dać skierowanie do laryngologa.
Boję się że pan doktor mnie wyśmieje, bo nie będę wiedział co powiedzieć, a to co na powiem będzie niewystarczające.

Może uda się nagrać vlogaska gdzie mówię to co napisałem w formie pisanej. Www.YouTube.com/@qew12

Dzięki Mirko że dodajecie mi odwagi jak jeżdżę!
Pozdrawiam cieplutko. (Tak się mówi?)

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna
qew12 - Chuop jedzie samemu pociągiem. Bez taty. Do laryngologa tym razem.
Nie jest t...

źródło: temp_file101329731422582125

Pobierz
  • 80
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie pytaj obcych ludzi czy możesz korzystać z infrastruktury publicznej, chłopie xD.


@barnej-flinston: Dużo osób pyta, czy można, bo czasem się zdarza, że miejsca są zajęte, sama często zadaję to pytanie, a ostatnio wyganiałam dziewczynę, która usiadła obok mnie bez pytania, bo miejsce było zajęte przez gościa, który poszedł do wc.
@korin_: Nie no pewnie, poklepujcie go po plecach. Super dobrze jest, nie ma się czym przejmować, trzymaj tak dalej. Dobrze na tym wyjdzie. Nie dopuszczę do tego, żeby moje dziecko było tak potwornie niezaradne, ale jeśli bedzie siedziało 24 na dobę przed komputerem to na pewno to ukrócę. Tylko nie po ponad 20 latach patrzenia na to jak rodzice opa a natychmiast. To nie jest kara tylko troska i odpowiedzialność.

@
@qew12: ja mam zawsze stres przy sprawdzaniu biletu i w ogole jak widze kanara/konduktora. To chyba naturalny odruch. Myślę, że ludzie chodzą po przedziale bo szukają takiego miejsca, żeby nie musieć siedzieć obok nikogo -tak jest łatwiej i wygodniej.
A co do lekarza, to myślałam, że każdy tak ma - obawa, że nie powie się wszystkiego co trzeba powiedzieć. Ja często zapominam, wiec od jakiegos czasu wysylam sobie do siebie wiadomość
I chłop pewnie by się zamknął w pokoju i nigdzie nie ruszył. Widać że u OPa postęp jest małymi kroczkami, i jego ojciec pewnie skonsultował postępowanie z lekarzem prowadzącym, ale wykopek oczywiście wie lepiej od specjalisty xD


@Zgrywajac_twardziela: typ nie wstydzi się chodzić po ulicy i nagrywać kilkunastuminutowe filmiki, ale według ciebie potrzebuje z ojcem jednak chodzić za rączkę xD