Wpis z mikrobloga

@FestDziarskiHenk: proszę Cię, jak masz 12 lat to możesz sobie z ziomeczkami latać w swoich pstrokatych kolorowych strojach, spodniach po kostki, siedzieć za górką na środku na stoku zagrażając wszystkim ale narty to klasa i styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frez: huh, poważne argumenty :)

Niestety zacząłem późno jezdzić. Przez to jestem chyba tym z pokorniejszych. Co do pstrokatych-luźnych strojów. Mam raczej wąskie gacie i niespecjalnie luźną kurtkę, jestem niemal pewien, że sezon temu od narciarzy różniłem się tym, że mam inne buty :)

Co do klasy i stylu? Narciarzy, którzy mają klasę jest może ze 2%, styl? może kolejne 3 włączając certyfikowanych nauczycieli ze szkółek.

Oh ta odwieczna wojna
  • Odpowiedz
  • 1
@frez: zauwazylem ze zawsze jedynie narciarze daja takie porownania, czyzby jakis konpleks? Jezdze na desce bo narty mnie nudza :)
  • Odpowiedz
@frez: Nie rozumiem tej dziwnej wojny... Jedni wolą cukierki miętowe drudzy owocowe. Jedni wolą deskę a inni narty. Po cholerę takie głupie gadki? Ja wolę luźny styl a znam też sporo narciarzy, którzy jeżdżą typowo "na rapie".. to jak się ubierasz ni jak ma się do tego na czym jeździsz.

Jak dla mnie czy to narty czy to snowboard... wszystko jedno na czym jeździsz. Ważne, że jeździsz bezpiecznie i czerpiesz
  • Odpowiedz