Wpis z mikrobloga

@olokynsims: wybacz, nie oczekuję że moje poglądy będą szeroko rozumiane i akceptowane, bo jestem całkowicie świadomy ich wybitnie skrajnego cynizmu.
A co do słownictwa - cóż, można powiedzieć że ostatnie wybory były kroplą, która przelała czarę goryczy i straciłem resztki szacunku do tego plemienia, które tutaj bytuje. Kiedyś byłem głupi i uważałem się za patriotę, chciałem jak najlepiej dla Polski i Polaków, ale uświadomiłem sobie, że obecnie ten "naród" sam dla
+

Chodzeniu wśród pijanych kiboli. Darciu ryja nienawistnymi hasłami o Unii, TVN, lewicy, Tusku.

@Dragonan: ale nie byłeś na marszu prawda? TVP wybacz ,TVN ci streścił?
"Prostestujacy wznoszą faszystowskie hasła, Bóg, honor, ojczyzna"


@Kir91: ten slogan został został już dawno zawłaszczony przez konkretne środowisko, tak jakbyś chciał teraz bronić, że swastyka to symbol szczęścia i nie jest faszystowska
@kompek: po co odpowiadać merytorycznie na stek bzdur i urojenia? Te twoje argumenty to tak naprawdę nie argumenty, tylko tekst napisany przez autora, który uważa się za kogoś lepszego od innych, posiadającego jakąś nadludzką wiedzę, a tak naprawdę to jest tak zwanym freethinkerem i "i oppose the current thing". Czyli wypisz wymaluj typowy konfederata, do tego po ilości pejoratywnych stwierdzeń widać, że boli go też dupcia ( ͡° ͜ʖ
po co odpowiadać merytorycznie na stek bzdur i urojenia?


@Pedroo: bo w tym momencie Twój jedyny argument to "nie bo nie" ¯\(ツ)/¯

który uważa się za kogoś lepszego od innych, posiadającego jakąś nadludzką wiedzę


@Pedroo: ale ja się nie uważam za lepszego od innych, a przynajmniej nie od wszystkich. Jak cała Twoja rodzina zagłosuje na pisiorów, a Ty głośno powiesz że to źle to znaczy że uważasz się za lepszego
@kompek: nie tyle nie bo nie, tylko napisałem ci, że nie ma tam żadnych merytorycznych argumentów. Czytasz wybiórczo, do tego teraz wyskakujesz z jakimiś projekcjami typu: 8 gwiazdek czy #!$%@?ć oraz mówimy tylko dobrze albo wcale XD masz zakrzywione pojęcie pojmowania tekstu pisanego, bo nadinterpretujesz tak, żeby zgadzało się z twoją logiką XD dobra EOT z mojej strony, bo znowu pewnie sobie jakieś hasełka wymyślisz i dzielnie z nimi zawalczysz.
@Pedroo: aha, czyli przyszedłeś, rzuciłeś gównem, powyzywałeś, czepiłeś się mojej dupy a teraz uciekasz bo odpowiedź na proste pytania Cię przerasta. Nie no, merytoryczny jesteś w #!$%@?.