Wpis z mikrobloga

Mam takie spostrzeżenie że programiści nie są atrakcyjnymi ludźmi zarówno pod względem fizycznym i charakteru. Pominę już kwestie wygląd i brak dbania o siebie i brak szeroko pojetgo gustu. Większość z nich wygląda i zachowuje się jak takie dzieci wiecznie grające w gierki komputerowe. Niedorośli mężczyźni, interesują się klockami lego i filmach o spidermanie. I to nie jest żart. Trafiłem na jednego z najpopularniejszych blogow o programowaniu prowadzinego przez faceta, który w zaintersowania ma wpisane układanie lego i filmy star wars. To nie są ludzie kultury, oczytani, elokwentni, z klasą i honorem. Dorosłe dzieci. Prawnik kojarzy się z gościem ubranym w garnitur, elegancki, kulturalny. Zainterwania teatr, galerie sztuki. Programista śmierdzący siedzi całymi dniami przed komputerem po pracy układa klocki lego i pisze posty w internecie że zarabia 15k i nikt w Polsce tyle nie zarabia co on.

Pracowałem z takim gościem w pracy, malutka firma biuro na 10 osób, który był seniorem w januszexie. Głośno opowiadał w biurze, gdzie siedzieli sami programiści np. jak lubi ruhac się że swoją żona albo o szczegółach porodu swojej żony. W pracy, w obecności podobnych do siebie troglodytów którzy akompaniowali mu swoim rechotem. Taki niezbyt przystojny okularnik, ale pewny siebie arogancki buc, ktorego zrodlem pewnosci siebie jest bycie "programistą15k" Któremu fartem udało sie znaleźć głupkowatą dziewczynę nauczycielkę po pedagogice

#programowanie #programista15k #pracbaza #pracait
  • 32
@p0melo: Napisz coś jeszcze prawdziwej męskości xD
Naprawdę super zainteresowania, teatr i galeria sztuki. To są po prostu takie zainteresowania, że aż musisz specjalnie z domu wyłazić i oczywiście w bluzie z kapturem to nie uchodzi, bo brak kurtury, a wiadomo, że to nie o treść się rozchodzi, tylko pozory, że patrzcie, o, jaki gościu, do teatru chodzi, a nie jak te #!$%@? w rurkach co w pokemony grajo, albo te
  • 1
@sidsfd: miałem np. wykładowców prawnikow - kuluralni, elokwentni, dowcipni, elegancko ubrani
Wykladowcy na polibudzie - janusze oblechy zalecające się do lasek, niezadbani, brak stylu. Chodzą w powyciąganym Tshirtcie
  • 0
@rmweb: XD jak takie pytania zadajesz to od razu wiadomo z kim mam do czynienia. No tak, ale istnijeja tacy ktorzy mysla ze jeansy i koszulka z pokemonem to ich taki unikalny styl
  • 1
@arysto2011: trzeba było pochwalić się statusem społecznym, pieniążkami i częstymi wakacjami. Nie napisałeś tutaj ani słowa o dbaniu o siebie ale standarowo czego po pr0gramiscie można było się spodziewac o pieniądzach
@p0melo: Zacznijmy od tego, że koszulka z pokemonami to też jest jakiś styl. W definicji stylu nie ma nic o unikalności, a ludzie co chodzą do teatru, również nie są unikalni. Poza tym, jeśli zakładasz, że chodzę w koszulce z pokemonami, to oczywiście nie jest to prawdziwy wizerunek, i to, że podałem przykład z graczem pokemonów, nie oznacza, że pisałem o sobie. Ja ubieram się w rzeczy, nazwijmy to zwyczajne. Dla
  • 1
@rmweb:

Wolę rajdy i wyścigi samochodowe. To jest moje zainteresowanie.

Wyjątkowy mężczyzna inny niż wszyscy. interesuje się samochodami. Ciekawe jakimi, jak samochody to pewnie Zygzak McQueen