Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi ale tak szczerze, jak to możliwe że na PO uzyskała 1/3 głosów. Pewnie wśród łykopków są też głosujący na PO. Powiedzcie mi, ale tak szczerze, jak to jest głosować za opcją anty-polską i pro-niemiecką? Wy jesteście tego świadomi czy tak nieświadomie zagłosowaliście za opcją niemiecką? Proszę o szczere wypowiedzi, jestem ciekawy waszego toku rozumowania.

#po #wybory #pis #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 101
@KakaowyTaboret: i to są argumenty przeciw pos ale nie za po.
Nadal nikt nie odpowiedzial na pytanie dlaczego wyborcy po popierają przyhamowanie tego rozwoju Polski ktory szkodzilby interesom Niemiec (bo tak będzie,tak jak bylo kiedys. Jestem ze Szczecina pamietam jak rozmontowali stocznię a tu i tak mają poparcie jak pis na wschodzie ¯\(ツ)/¯)
@Quzin: nie spodziewaj się refleksji, pół tego portalu to płatne polityczne trolle, druga połowa to debile zaczadzeni plemienną nienawiścią. PiS miał sporo za uszami, ale przynajmniej za protektora sobie wziął Amerykanów, którzy są zainteresowani wzmacnianiem naszej pozycji w tej części świata. Protektorem PO są Niemcy, które widzą nas wyłącznie w roli montera Europy i nic co mogłoby w jakikolwiek sposób zagrażać ich interesom gospodarczym tu nie powstanie. Trzeba być debilem, żeby
@giga_jablecznik: Każde słowo, które napisałeś to totalna bzdura. Amerykanie mieli w totalnej piździe pisuarię, nawet nie chcieli zasiąść do jakichkolwiek rozmów z tymi nieudacznikami. Dodatkowo dużym minusem dla Amerykanów względem pisu były jego mocne powiązania z Kremlem.
@Quzin zawsze mogliśmy głosować za opcją pisowska która tylko przed ekranem telewizorkow pokazuje jacy są pro polscy a za kulisami jak uprzykrzyć życie szarym Polakom którzy łykają ta tempom propagandę i zastanawiają się coś tu ukraść. Cóż skończyły się czasy pro ruskiego rządu. Pisowcy idi na #!$%@?!
@giga_jablecznik zielonka będzie pisać o politycznych trolach. Ledwo oczka na wykop otworzył a będzie o trolach pisał, na pierwszym miejscu zawsze zielonki są podejrzane, i tak najczęściej trole tu są pro pisowskie i pro ruskie.
Każde słowo, które napisałeś to totalna bzdura. Amerykanie mieli w totalnej piździe pisuarię, nawet nie chcieli zasiąść do jakichkolwiek rozmów z tymi nieudacznikami. Dodatkowo dużym minusem dla Amerykanów względem pisu były jego mocne powiązania z Kremlem.


@RoyKeane: tak, dlatego w nas inwestują i wysyłają tu swoje wojska. Amerykanom zależy, żeby Polska trzymała za mordę Niemcy i nie pozwoliła im na dealowanie z Rosjanami. Sami na odległość nie są w stanie im
@Quzin: W państwach, które współpracują z Zachodem (czyli m.in. z Niemcami) obiektywnie żyje się zdecydowanie lepiej, niż w tych nastawionych na wschód. Świadczą o tym chociażby ogólne kierunki emigracji.
Polska ma takie położenie geopolityczne, że z kimś współpracować musi i debilem jest ten, kto uważa że my tu sobie możemy zrobić suwerenną wyspę wypinającą się na wszelkie układy z innymi państwami. Rosja tylko czeka, żeby zagarniać takie wyspy wokół siebie.

Zresztą
1) CPK


@Quzin: spółka powstała w 2018, wydano na to już setki milionów złotych - na jakim etapie jesteśmy obecnie? Czy faktycznie CPK przyniesie zysk dla Polski? Szczerze pytam, bo nie interesowałem się aż tak bardzo tematem. Obawiam się, że skończyłoby się to tak jak z przekopem mierzei, gdzie od samego początku rządzący byli informowani, że przekop jest totalnie nieopłacalny. Wykazała to kontrola NIK, więc obawiam się, że CPK to kolejny
@Quzin: 93% Polaków popiera UE w 2022 roku. Tak, młodzi ludzie chcą integracji z krajami unii, chcą żeby unia stawała się silniejsza, chcemy federalizacji, chcemy współpracy na warunkach jakich stworzono UE. Chcemy żeby była stanami zjednoczonymi Europy. Jeśli widzisz inaczej to dzięki wykopowej bance informacyjnej, bo otaczasz sie ułamkiem osob które nienawidzą UE dla zasady i łykają wschodnia propagandę nacelowany na rozbicie wspólnoty.

Jeśli uważasz ze PO to opcja niemiecka to