Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi ale tak szczerze, jak to możliwe że na PO uzyskała 1/3 głosów. Pewnie wśród łykopków są też głosujący na PO. Powiedzcie mi, ale tak szczerze, jak to jest głosować za opcją anty-polską i pro-niemiecką? Wy jesteście tego świadomi czy tak nieświadomie zagłosowaliście za opcją niemiecką? Proszę o szczere wypowiedzi, jestem ciekawy waszego toku rozumowania.

#po #wybory #pis #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 101
@Quzin: najgorzej że zaoraja CPK gdy Okęcia już nie da sie rozbudować bo jest otoczone zabudową, a Okęcie już dawno ma wykorzystana w pełni przepustowość

a ludzie mówili że PiS taki zły, przynajmniej mielibyśmy własną inwestycje która się zwróci w kilka lat i zacznie zarabiać, no a tak to będziemy mieć lotnisko w Berlinie
@Quzin ale co z tego, były wybory? były, 1 w nocy a ty siedzisz i dociekasz. Nie umiesz zrozumieć że ludzie mają różne poglądy? ktoś lubi coś a ktoś coś innego, tak działa świat młodziutki. jeszcze wiele nowych doświadczeń przed tobą jak nie ogarniasz tak podstawowych kwestii
  • 1
były, 1 w nocy a ty siedzisz i dociekasz. Nie umiesz zrozumieć że ludzie mają różne poglądy? ktoś lubi coś a ktoś coś innego, tak działa świat młodziutki. jeszcze wiele nowych doświadczeń przed tobą jak nie ogarniasz tak podstawowych kwestii


@dlugiespanko: jestem ciekawy co kieruje ludźmi że wybierają opcję niemiecką, która sprzeciwia się rozwoju Polski czyli

1) CPK (bo mamy porty w Frankfurt i w Berlin)
2) porcie kontenerowym w Świnoujściu