Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi ale tak szczerze, jak to możliwe że na PO uzyskała 1/3 głosów. Pewnie wśród łykopków są też głosujący na PO. Powiedzcie mi, ale tak szczerze, jak to jest głosować za opcją anty-polską i pro-niemiecką? Wy jesteście tego świadomi czy tak nieświadomie zagłosowaliście za opcją niemiecką? Proszę o szczere wypowiedzi, jestem ciekawy waszego toku rozumowania.

#po #wybory #pis #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 101
  • Odpowiedz
opcją anty-polską


@Quzin: źródło poproszę, bo nie rozumiem o czym mówisz

pro-niemiecką

opcją niemiecką


@Quzin: ale w jakiej kwestii Koalicja jest pro-niemiecka? Co znaczy opcja niemiecka i czym się to objawia?

Proszę o szczerą wypowiedź, jestem ciekawy twojego toku rozumowania.
  • Odpowiedz
  • 0
ale w jakiej kwestii Koalicja jest pro-niemiecka? Co znaczy opcja niemiecka i czym się to objawia?


@panKrzysztofKrawczyk: to się objawia torpedowaniem inwestycji które są na niekorzyść niemiec a na korzyśc polski. Przykładowo:

1) CPK
2) Port kontenerowy w Świnoujściu
3) Pogłębienie Odry

Niemcy blokują port kontenerowy w Świnoujściu jak mogą od kilkudziesięciu lat. To samo tyczy się punku 1 i punktu 3.
  • Odpowiedz
owiedzcie mi ale tak szczerze, jak to możliwe że na PO uzyskała 1/3 głosów.


@Quzin: na polityce wstydu i kompleksów. Nieudacznikom i zyciowym miernotom wmowiono, że tak glosuja "europejczycy", wiec masz tzw cult cargo.
Cult cargo to prymitywne wierzenie oparte na mysleniu przyczyn ze skutkiem, stad sie wzielo ze ludzie w dziczy do ktorych dostarczano droga lotnicza cargo zaczeli sami budowac prymitywne "lotniska" w nadziei, ze to przyciagnie samoloty z pomoca.
  • Odpowiedz
@Quzin: Bo ludzie mają taką świetną pamięć, że już pozapominali o wszystkich odwałach, które robiło PO. Tych samych, przez które potem wygrało PiS, bo wszyscy mieli dość i głosowali byle przeciw PO.
  • Odpowiedz
@Quzin:

jak to jest głosować za opcją anty-polską i pro-niemiecką


Normalnie, wolę partię pro niemieckie niż pro rosyjskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie to jak widzę taki tekst to odrazu widzę, że nie ma sensu zadna dyskusja, bo tu propaganda weszła już za mocno.
To jest właśnie to, że według ludzi Twojego pokroju integracja Europejska to działanie na niekorzyść Polski.
Wiec nie wiem kompletnie jak
  • Odpowiedz
@Quzin: Jak to możliwe, że ponad 80% zagłosowało na pis, po, psl, lewicę i ich odłamy? Przecież to trzeba być idiotą, żeby głosować ciągle na ludzi i partie ze starego układu i tych samych złodziei.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Quzin jesteś świadomy że PiS jest partią antypolska?

Skłócenie z sąsiadami
Wykorzystanie służb do prywatnych celów Kaczyńskiego
Podsłuchiwanie opozycji Pegasusem który sporo kosztuje
Miliardy chyba nawet dla zaprzyjaźnionych z PiS
2 miliardy na telewizję propagandową
Robienie z wojska pośmiewiska jak i z policji
Zarzynanie rolnictwa chociaż Tusk ostrzegał
Władza nad sądami i utrata praworządności
Rzecznik praw dziecka bijący brawo gościowi który usprawiedliwia pedofili
Wydawanie kasy spółki skarbu państwa na propagandę
Robienie z
  • Odpowiedz
@SuicideLeopard pamiętam rządy Tuska.

Byliśmy zielona wyspa podczas kryzysu. Za to w przypadku kryzysu zdrowotnego w związku z covid dzięki PiS mamy najwięcej lub prawie najwięcej nadmiarowych zgonów.

Za czasow po nie wydawano 2 miliardów na TVP a TVP ładnie jechało po partii rządzącej bo nie była telewizja propagandową.

Za po rzecznik praw dziecka nie bil braw gościowi który usprawiedliwia pedofilów.

Za Tuska zegarek Nowaka to powód do dymisji. Za PiS 70
  • Odpowiedz