Mistrza nie pokonał wykop, nie pokonał karachan, nie pokonało OLX, nie pokonało Glovo, nie pokonało pyszne pe el, nie pokonał laweciarz, nie pokonał bębenek z maciorą i całe legiony innych osób i firm. Pokonała go za to Wszechstronna Siostra, w dodatku w bardzo ekspresowym tempie. Jak potężna jest więc Wszechstronna Siostra? Osobiście szacuję, że pod względem mocy jest gdzieś między Son Goku, a One Punch Manem, ale czekam na wasze opinie.
#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: jest jeszcze gorzej, niż myślisz. To nie bezpośrednio siostra, tylko smoczyca. Przez siostrę podpalacz i ułomek się uruchomili, a że wszechstronna siostra to biologiczna córka jedynie smoczycy, to w obronie ustawiła ułomków w domu, którzy są od niej zależni finansowo lub psychicznie. Krzysiu ma szlaban na lajty i nic z tym nie zrobi, bo musiałby się wyprowadzić, a na to nie ma szans, bo nie ma pieniędzy i mentalnie
  • Odpowiedz
@AdiMaz93: obejrzałem fragment filmu o mistrzu, gość w ogóle się z tematem nie zapoznał
same kłamstwa i pomówienia, ciekawe czy będzie wszechstronny pozew?
  • Odpowiedz
Boskiego Smoka Ninja Shinobi nie pokonał karachan, nie pokonały kapy, nie pokonała dobrzyńska policja, nie pokonały polskie sądy, nie pokonała najka. Dopiero Wszechstronna Siostra okazała sie przeciwnikiem, ktory zniszczył łamacza serc polskich matek. Czy naprawdę w obecnej sytuacji mozna mowic, ze Naruto mial gorzej? Dattebayo

#wszechstronnymistrz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wszechstronnymistrz
Skrót lajta pato carycy z wioski ukrytej 500km od dobrzynia
- ułomek wyjaśniony przez piosenkę
- ułomek nazwany ułomkiem
- krzysio i podpalacz grozili przez telefon wszechstronnej siostrze (jest w ciąży nie może się stresować)
- siostra mówi, że nie mają wspólnych rodziców (?)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wszechstronnymistrz
Czy ktoś ma lajt wszechstronnej siostry? Podobno wszystko wyśpiewała co krzysio robił po drugiej stronie muru.
Jakby ktoś mógł wyjaśnić drzewo genealogiczne fajferów?
Podpalacz + smoczyca = krzysio
nieznany ojciec + smoczyca = kaśka i nieznany brat?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słucham dzisiejszego live'a i trochę mnie tknęło, że mistrz nie chce iść na pogrzeb oleja. Zastanawiam się czy to jest kwestia tego, że mistrz jest tak bardzo niewdzięczną osobą, czy rodzina Fajferów jest tak bardzo znienawidzona w Dobrzyniu, że nawet na pogrzebie sąsiada są persona non grata. Obstawiam w sumie to drugie, bo nie chce mi się wierzyć, że mistrz nawet tyle by nie zrobił dla gościa, który mu pomógł z Bębenkiem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach