Wpis z mikrobloga

@Kajtosz: @paniczhrabi ja jebe XD Próbuje sobie przypomnieć czy #!$%@?łem kiedykolwiek coś takiego no i nic. Nie licząc jakichś sytuacji z koszeniem trawy z przeciętym kablem gdzie #!$%@?ł mnie prąd przez 15 minut zanim się skapnąłem, że to nie przez jakieś bicie ostrza mi tak bije po rekach XD no to kompletnie 0.
@Rudinji: są tacy ludzie. mógłbym książkę napisać o przypadkach w pracy.
przykład z przedwczoraj.
są 2 produkty w systemie. powiedzmy Z i Y. po kliknięciu w info pokazuje się pewna informacja. w obu przypadkach identyczna (produkt tego samego producenta o tej samej nazwie, tylko jedna dana zmienna, nie istotna w tej historii).
tłumacze lasce, ze jak kliknie w info, to pokaże się pewna informacja (pokazywałem na przykładzie produktu Z). A laska,
@deafpool: W czasach liceum koleżanka do mnie pisała spanikowana na gadu gadu, że rozkręciła magnetowid i teraz jak skręca to nie pasuje, a zaraz starzy do domu wrócą xD.
@deafpool: tacy ludzie istnieją, ja też zrobiłem coś głupiego. Po zrobieniu prawka jakieś 8 lat później zatrzymała mnie policja na kontrole trzeźwości. No i chłop mi daje alkomat do dmuchania, ja przybliżam usta a on mi zabiera, zaraz znowu to samo i oburzony mówię "co pan robi?", a on mówi, że już nie trzeba przykładać ust i można z daleka dmuchać XD Jestem gejem?