Wpis z mikrobloga

Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów?

Codzienne zesrańsko w komentarzach znaleziska o CPK, Tuska, Unię, Lewactwo. A to że niemcy Tuskowi zabronią NIEZALEŻNY HUB budować, ze tusk i hołownia będą masturbować polskie dzieci imigrantami. Że tvp tera bardziej upolitycznione niż za kaczora.
A najlepsze zesrańsko w znalezisku na screenshocie.
Nie piszcie tylko ze Owsiak na uran zbiera bo oni zaraz to podłapią i w Republice pokażą.

#wybory
#bekazpisu
#sejm
#tvpis
giorgioflojdini - Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów? 

Codzienne z...

źródło: temp_file8735833623028029118

Pobierz
  • 63
@giorgioflojdini: jesteśmy niezadowoleni z rządów Tuska. Miało być lepiej, a jest gorzej. Klin podatkowy coraz wyższy, miało być paliwo po 5zł a jest po 6zł 30gr. Miał być dobrowolny ZUS i kwota wolna 60000zl i oczywiście tego nie ma. Dodatkowo pakt migracyjny i rezygnacja z CPK. Miało nie być korupcji i kolesiostwa, a już są pierwsze przypadki programu "rodzina na swoim" w wykonaniu Platformy. Szkoda gadać.
XD


@giorgioflojdini: takie jest gadanie z lemingami właśnie. Po co zmiana władzy skoro dla normalnego człowieka nic się nie zmienia tylko podatki są wyższe? Po co ten rudy mówił o tym, że paliwo będzie po 5zł gdy zostanie premierem? Po co kłamali na temat dobrowolnego ZUSu? Po co kłamali na temat programu bk0%? Po co kłamali na temat odpolitycznienie spółek państwa?
Nie głosowałem na koalicję, ale naprawdę liczyłem że zmieni się
jesteśmy niezadowoleni z rządów Tuska. Miało być lepiej,


@damienbudzik: ledwo parę tygodni minęło od nowych rządów mimo że wybory były już dawno (zgadnij czyja to wina), oceniasz rządy koalicji po tak krótkim czasie, gdzie dopiero zaczęto sprzątać po burdelu jaki pis zapodał przez 8 lat (mogę ci policzyć ile razy dłużej to trwało od teraźniejszych rządów koalicji.

Klin podatkowy coraz wyższy, miało być paliwo po 5zł a jest po 6zł 30gr.
rozumiesz, że już się wycofali z kwoty wolnej 60k i likwidacji podatku Belki? Czy nie rozumiesz tego, cymbale?

@damienbudzik: Wycofali się bo niby sobie to w swojej pustej główce uroiłeś? Bełkocz dalej

Wiadomo było że zmiany nie wejdą w życie od początku 2024 chociażby przez vacatio legis ale nadal nic nie stoi na przeszkodzie żeby zostało uchwalone w 2024. link
Wiadomo było że nie wejdzie to od początku 2024 chociażby przez vacatio legis ale nadal nic nie stoi na przeszkodzie żeby zostało uchwalone. link


@matt-pitt: założymy się o 500zł? Ja uważam, że kwota wolna 60k i likwidacja podatku Belki nie będzie uchwalona w pierwsze 100 dni rządów Tuska. Ty uważasz, że będzie. Jeśli ja wygram to wysyłasz 500zł na wybraną przeze mnie organizację charytatywną, a jeśli Ty wygrasz to wysyłam 500zł
@giorgioflojdini mam to samo jak patrze na mikroblog jestem przerazony ze ludzie sie ciesza ze rudy zlamas praktycznie Polske podpalil i chce ja zniszczyc. A kukoldy rudego tylko sie z tego ciesza, pluje na nich smiejac sie z obietnic, a pajace sie ciesza ze tylko pis dostaje po dupie. Syndrom sztokholmski przy wyborcach koalicji 13 grudnia to jest nic.
Przestalem czytac praktycznie mirko poza dymami fame dla rozrywki i gielda, bo mi