Wpis z mikrobloga

@eeehhh

W c---a ostro lecisz i robisz krypto reklamę. Szkoda że dopiero po 6 godzinach w gorących znajdują się pierwsi ludzi którzy to widzą.


Banda skończonych idiotów. Serio odechciewa się wchodzić na wykop już z pierdyliarda przyczyn.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krupier to nie hindus tylko admin z hejto mi płaci, żeby elitarnym użytkownikom odechciewało się wchodzić na wykop. Niestety zostałem przejrzany
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Endrius ja aktualnie też jestem najchudszy w życiu. Generalnie to ile twój żołądek jest w stanie się rozciągnąć nie jest skorelowane w poziomem tkanki tłuszczowej. Wręcz jest popularne przekonanie w środowisku zawodowych w----------y, że jest to wręcz utrudnienie, gdyż warstwa tłuszczu dodatkowo "uciska" organy utrudniając żołądkowi rozciąganie. Tzw. "belt of fat". Ma to potwierdzenie anegdotyczne w praktyce, gdyż faktycznie większość najlepszych zawodników jest dość szczupła i między zawodami poświęcają sporo czasu
  • Odpowiedz
@Spring90: Nie liczył bym na to, mają tam ostre sosy tylko w nazwie. Mogli by coś w końcu zmienić bo człowiek zamawia sos ostry a nawet pot po czole nie leci.
  • Odpowiedz
@krucjan: jak mawiał wybitny Szczecinianin Leszek Herman, na środku Bramy Portowej są żuu żulowce, one sobie żyją bezpiecznie od kilkudziesięciu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

masz stół ogrodowy w domu?


@Fushnikov: ci idioci tego nie sprawdzają, a nawet tego czy w ogóle masz ogrod :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Walnij_Kielona @lukiboss @zimmonx @Spring90 @shuukre @Fixusa @jayfly @inzynier_robert @R2D2_z_Sosnowca @robertx @Brylant

Wołam zainteresowanych. Jestem już po pierwszym sraniu, nie wiem generalnie co macie na myśli pisząc o jakiejś batali, nie rozumiem czemu miałbym mieć jakieś problemy z wypróżnianiem przez to, że zjadłem dużo na raz. Kupa była dość gładka o konsystencji masełka, stosunkowo niewielka. Najpierw wyleciał niewielki batonik ale czułem niedosyt,
  • Odpowiedz
@krucjan dziękuję ci w imieniu pozostałych zawołanych za opis twojego stolca i procesu defekowania. Czuję, że temat został wyczerpany. Zakładam, że skoro 2kg żarcia to dla ciebie fraszka to również zakładam, że to nie mogła być pierwszyzna. Gratulację dumnego posiadacza żołądka ze stali w wersji poszerzonej i życzę kolejnych sukcesów życiowych! Elo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@R2D2_z_Sosnowca nie jest fraszka, a z resztą nigdzie nie napisałem ile udało mi się z tego zjeść ( ͡ ͜ʖ ͡) ale nie wydaje mi się, że od dużej ilości jedzenia na raz powinny być jakieś ekscesy, przynajmniej ja nie mam. Chyba bardziej zależy co i w jakich proporcjach się je, nwm. Ja w każdym razie tak na codzien wydaje mi się że dość zdrowo jem,
  • Odpowiedz