Wpis z mikrobloga

@krucjan: kiedyś takiego jadłem na raty a teraz to tylko naleśnik z odrobiną mięcha i masą surówki to idzie zjeść na spokojnie na raz i dopiero nabrać apetytu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Walnij_Kielona @lukiboss @zimmonx @Spring90 @shuukre @Fixusa @jayfly @inzynier_robert @R2D2_z_Sosnowca @robertx

Wstałem i właśnie siedzę na dzbanku, dzisiejsze wypróżnienie było jeszcze prostsze jak wczoraj, baton był również dość niewielki i nic ekstra nie wycisnąłem. Do tego już żołądek wrócił do normy więc nie było żadnego problemu z uciskaniem. Konsystencja podobna, ale dupsko się aż tak nie ubrudziło, przez to, że był tylko jeden strzał a nie dwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@solo_living_yolo to bardzo dobra cena, dlatego propsuje ten lokal, zwłaszcza że mimo ceny jest smaczny i nie żałują składników. Na filmie będzie jak go przyrządza, będzie widać porcje mięsa. Szkoda że wziąłem klasyczne, za 2 zł więcej jest z warzywami to jest jeszcze sałata pomidorek, ogórek i papryka. Ja wziąłem klasyka z serem żeby nie utrudniać sobie roboty ale jak teraz o tym myślę to chyba byłoby nawet łatwiej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@solo_living_yolo no byłoby łatwiej pewnie a na wynik by nie wpłynęło bo ile ten by więcej gram tego było, marginalna ilość. A pewnie i tyle samo bo by mniej kapusty było żeby dało się to zwinąć. Choć więcej bym i tak dzięki temu nie zjadł bo poleciałem pod sam korek.
Ale mam na przyszłość już jakiś pogląd, teraz trochę się przestraszyłem, testowałem swoje możliwości.
  • Odpowiedz