Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1142

Jest Europejski Nakaz Aresztowania dla Łukasza Żaka

Pokaż treści 18+

Jest Europejski Nakaz Aresztowania dla Łukasza Żaka

Sprawca wstrząsającego wypadku w stolicy będzie ścigany także za granicą. Jak dowiedział się Onet, Sąd Okręgowy w Warsza

adi0
adi0
z
onet.pl
dodany: 19.09.2024, 12:04:58
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Ladies and gentlemen, we got him.
dymaczdusz
z tvn24.pl
  • 15

Komentarze (127)

najlepsze

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
19.09.2024, 12:34:30 via Wykop
  • 241
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziadeke
dziadeke
19.09.2024, 13:27:05 via Wykop
  • 82
@CarlChryniszzswics: Przecież uciekł zanim przyjechali.
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
19.09.2024, 13:38:37 via Wykop
  • 49
@dziadeke: mówili, że ze szpitala. Trochę czasu więc było.
  • Odpowiedz
Grymas-Tysiaclecia
Grymas-Tysiaclecia
19.09.2024, 13:50:16 via Wykop
  • 180
Ludzie, zacznijcie jeździć normalnie, Dubaj nie wyrabia już z wydawaniem złotych wiz, niedługo będą musieli podnieść ceny.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KochanekAdmina
KochanekAdmina
19.09.2024, 14:07:21 via Wykop
  • 120

Komentarz usunięty przez moderatora

SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
SEGATASANSHIRO
19.09.2024, 14:19:57 via Wykop
  • 35
@Grymas-Tysiaclecia: to zwykly obszczymur, matka z--------a w zabce a ojciec w kryminale pierdzi w pasiak.
  • Odpowiedz
MyDyingBride
MyDyingBride
19.09.2024, 14:27:36 via Wykop
  • 75
Ten patus prędzej czy później wpadnie. To zwykły pet, całe życie będzie oglądał się za siebie w obawie, że ktoś go rozpozna. Na ukrywanie się potrzeba kasy, a co on potrafi?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

carnall1
carnall1
19.09.2024, 14:32:58 via Wykop
  • 60
@MyDyingBride: ssać kutasy
  • Odpowiedz
Virek2
Virek2
19.09.2024, 16:49:44 via Wykop
  • 10
@carnall1: To akurat może być całkiem dochodowe zajęcie na zachodzie. XD
  • Odpowiedz
P.....z
konto usunięte 19.09.2024, 14:02:52 via Wykop
  • 47
Polska Polucja znowu pokazała jak bardzo jest nieudolna.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
19.09.2024, 14:39:09 via Wykop
  • 12
@PozdroPocwicz: W sumie to co mieli zrobić skoro uciekł przed przyjazdem policji, a jego koledzy mataczyli i mówili, że to dziewczyna prowadziła? W 48 godzin ustalono, że był tam jeszcze jeden osobnik, namierzono jego dane i wydano nakaz dość szybko. Jeśli jednak miał inny samochód i kasę, to mógł już dojechać do tej mitycznej Hiszpanii.
  • Odpowiedz
ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
ArmaturaGramatura
19.09.2024, 14:46:09 via Wykop
  • 2
@PozdroPocwicz: Ok. Do Ciebie 2h a do mnie ostatnio 15 minut. Niczego to nie dowodzi.
  • Odpowiedz
PolskaC
PolskaC
19.09.2024, 14:41:39 via Wykop
  • 43
Tak BTW czy Hołek zdążył już go usprawiedliwić tak jak Perettiego? Czy nie ma czasu bo nagrywa kolejna reklamę piwa?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....s
k.....s
konto usunięte 19.09.2024, 14:44:27 via Wykop
  • 23
@PolskaC: Przechodzi na Ty.
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
19.09.2024, 14:25:26 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marekkk12345
Marekkk12345
Marekkk12345
19.09.2024, 14:50:33 via Wykop
  • 15
@zapomnialemhaslo: moze postawi, ale co z tego jak sąd to uwali ?
  • Odpowiedz
Panekpanek
Panekpanek
Panekpanek
19.09.2024, 15:39:54 via Wykop
  • 8
@Marekkk12345: to że swoje zrobi?
  • Odpowiedz
piotreeek87
piotreeek87
19.09.2024, 14:33:54 via Wykop
  • 29
Za jaworkiem też ENA wystawiali. A tymczasem chłop sobie u ciotki pomieszkiwał. Kadry nieudaczników w akcji. Jak bananowe ukry kogoś zabiją, to też ich będą "szukać". Bo "kto by przewidział".
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kodijak
kodijak
19.09.2024, 14:57:38 via Android
  • 5
@na_piechote mogą zapukać i spytać się czy jest w domu.
  • Odpowiedz
etatowy-szyderca
etatowy-szyderca
19.09.2024, 16:11:49 via Android
  • 3
@piotreeek87 a jak przychodzili pytać do ciotki czy jest u niej Jaworek to on odpowiadał zza drzwi że go nie ma i fajrant.
  • Odpowiedz
uzytkownikwykopupl
uzytkownikwykopupl
uzytkownikwykopupl
19.09.2024, 12:10:52 via Wykop
  • 28

Komentarz usunięty przez moderatora

5.....n
5.....n
konto usunięte 19.09.2024, 12:15:03 via Wykop
  • 8
@uzytkownikwykopupl: a tam, takiego chama co się drobną dilerką i włamaniami podobno zajmował to nie stać na operację Dubajską
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
19.09.2024, 12:19:57 via Wykop
  • 5
@57_bel_air_fan: Do tego miłośników wciągania szczurów tam za bardzo nie lubią.
  • Odpowiedz
niko444
niko444
19.09.2024, 14:35:18 via Wykop
  • 13
jak ktos ma zakaz prowadzenia pojazdow a jedzie nim to od razu powinien isc do wiezienia, albo chociaz branzoletke elektroniczna i zakaz opuszczania domu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

martty
martty
19.09.2024, 15:00:17 via Wykop
  • 2
@niko444: Zgodnie z art. 244 Kodeksu karnego, złamanie zakazu prowadzenia pojazdów skutkuje karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Tylko co z tego skoro na etapie stosowania prawa w tzw. wolnych sądach (chodzi mi tu bardziej o szybkość działania) ten przepis jest praktycznie martwy. Dodatkowo kolejki do Zakładów Karnych tez nie ułatwiają wykonywania wyroków.
  • Odpowiedz
na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
19.09.2024, 14:16:55 via Android
  • 13
Wczoraj skremowali go w Mołdawii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3320
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3170
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3125
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
2918
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2817
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #policja
  • #samochody
  • #polska
  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wydarzenia
  • #majtczak
  • #a1
  • #afera
  • #prawojazdy
  • #ciekawostki
  • #warszawa
  • #prawo
  • #smierc

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking