Wpis z mikrobloga

@krucjan:
Najśmieszniejsze było w tym to, że byłem wtedy najchudszy w życiu, potrafiłem przepalić absolutnie każdą ilość kalorii bo pracowałem jako kurier ale robiłem to unikając parkowania w dziwnych miejscach więc zawsze nabijałem dodatkowe kilometry i byłem w naszym urzędzie pocztowym jedynym kurierem bez żadnego mandatu za brak pasów albo nieprzepisowe parkowanie XD
  • Odpowiedz
@krucjan: Wygrałeś bitwę ale nie wojnę wojowniku. Jutro dużo intensywniejsza i równie długa batalia.
Zwiadowcy przewidują walkę w ciasnym korytarzu z dużą masą wrogów. Mogą użyć pocisków zapalających. Wypocznij i powodzenia, kyrje elejson!
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ulany_Utopiec ten lokal to unikat, inne kebaby wołają po 25 zł za kebaby o wielkości połowy tego albo i mniej, tak jak i w innych miastach.
Niektórzy się na tagu ze mnie śmieją, że polecam ten lokal, ale ja patrzę na ogół. Pewnie że to nie jest wykwintny kebab, ale jest smaczny, jakość jest uczciwa w stosunku do ceny a wielkość ponad przeciętna. Większość kebabów w tej samej cenie nie oferuje w
  • Odpowiedz
@krucjan: W #!$%@? ostro lecisz i robisz krypto reklamę. Szkoda że dopiero po 6 godzinach w gorących znajdują się pierwsi ludzi którzy to widzą.

Banda skończonych idiotów. Serio odechciewa się wchodzić na wykop już z pierdyliarda przyczyn.
  • Odpowiedz