Wpis z mikrobloga

TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który proponuje płacenie 50:50 na randce?:

O mój Boże, ok, jestem teraz taka zawstydzona...czekaj, chciałeś po prostu żebyśmy zostali przyjaciółmi? Jestem zdezorientowana, myślałam, że to randka. Bardzo mi przykro, oto moja karta.


Komentujące panie proponują też inne sposoby:

Jestem Szczęśliwa, mogąc pomóc ci zapłacić

Mój błąd brachu

OMG, gdybym to wiedziała, to byśmy poszli w lepsze miejsce

Oh tak mi przykro, nie wiedziałam, że masz kłopoty finansowe

Nawet moi męscy przyjaciele mi płacą

Kelnerka zawsze daje rachunek mężczyźnie


Wideo na TikToku również skomentowało kilka Polek. One również popierają, żeby nie płacić.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randki #randkujzwykopem #tinder #zwiazki #p0lka
WykopowyInterlokutor - TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który pro...

źródło: temp_file5164513328781016818

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: ależ ja gardzę takimi pijawami, sama jestem różową i chyba bym się zapadła pod ziemię jakby de facto obcy facet zapłacił za mnie rachunek, a w ogóle OCZEKIWAĆ tego i wychodzić z jakimiś chamskimi odzywkami, to jest patologia. Uważam wręcz, że faceci powinni sobie postawić za punkt honoru dzielenie kosztów pierwszej randki na pół, bo to jest doskonały sposób na szybki i skuteczny odsiew.
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: tik tok to wylęgarnia idiotów żebrających o jakieś wirtualne różyczki czy inne gówna. Wejdźcie sobie na jakikolwiek live, ciągle tylko oh dziękuje za różyczkę itp. To jest pralnia muzgów nie tylko julek ale i oskarków.
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Boże problemy przeciętniaków, zreszta kto normalny prosi ba na randki do knapy itd?
Pierwsze spotkanie to spacer i tyle, ewentualnie jakaś kawa a nie, ze naiwniacy dają się naciągać za sushi za 250 zl
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: krótka piłka -> płaci ten co zaprosił. Facet zaprasza kobietę? On płaci. Kobieta zaprasza faceta? Ona płaci. Zgadują się razem, że pójdą? Płacą za sobie i lub wg. ich wcześniej ustalonego (werbalnie lub niewerbalnie tzw. zwyczajowo) schematu raz jedno raz drugie. Tu nie ma wielkiej filozofii.
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Ten kto zaprasza to płaci chyba że osoba zaproszona się poczuje żeby podzielić rachunek. Najważniejsza zasada. Tym samym wiele razy dzieliłem się rachunkiem. W wielu spotkaniach z kobietami dziwiły się nawet że chce płacić za całość mimo że one droższy posiłek wzięły itd. analogicznie jak zapraszam kumpla na oglądanie meczu do mnie na chatę to nie każę mu oddawać kasy za przygotowane żarcie czy też drinki z mojego barku,
  • Odpowiedz
Zwykłe ludzkie relacje tylko nie trzeba być przegrywem i szukać kobiet nie na tinderze a w pracy, na uczelni w swoim sąsiedztwie czy nawet jeszcze w czasach szkolnych.


A to spoko, cofnę się w czasie i poznam jakąś dziewczynę która też będzie umiała w "zwykłe ludzkie relacje" czyli będę musiał płacić za wspólnie spędzony czas
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: Tak, tylko w większości jak facet nikogo nie zaprosi to nie będzie randki, bo kobieta sama z siebie często pierwsza nigdzie nie zaprosi. Więc mówienie o tym że płaci kto zaprasza to nadal w domyśle zwalanie tego na faceta. A porównanie do przyjaciół to beka, porównujesz ziomków który znasz całe życie do jakiejś lambadziary
  • Odpowiedz
@Szalom: No to nie zapraszaj i nie podejmuj tego ryzyka zapłacić 50 zł za ciastko i kawę dla niej i 50 zł za swoje. Nie musisz chodzić do drogich restauracji na pierwszą randkę a jeżeli lambadziara tego wymaga to po co ci taka kobieta.
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor Pierwsze randki to tylko na kawie czy herbacie. A jak taki pustak zacznie takie chamskie teksty rzucać to wychodzisz i taki pustak zamiast zapłacić za siebie to jeszcze będzie musiał za dwóch. Zero litości dla takich szonów
  • Odpowiedz
a w ogóle OCZEKIWAĆ tego i wychodzić z jakimiś chamskimi odzywkami, to jest patologia.

Nie - to standard

Uważam wręcz, że faceci powinni sobie postawić za punkt honoru dzielenie kosztów pierwszej randki na pół, bo to jest doskonały sposób na szybki i skuteczny odsiew.

@BarkaMleczna: a to akurat prawda, nie kupuje sobie ani seksu ani nawet towarzystwa tą kawą bo zakładam że oboje czerpiemy przyjemność z wzajemnego towarzystwa i rozmowy,
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: przecież to prosta transakcja, jeżeli chcą żeby facet zapłacił niech od razu powiedzą, że w zamian zrobią co najmniej loda. Jeżeli nie to jest po prostu oszustwo - art 286 kk

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: 10 zł na kawę szkoda jak sami dziewczynę zapraszają a potem ryk że dziewczyna nie zainteresowana. Maniery to zaproponowanie przez zaproszoną opłacenia swojej kawy ale wymaganie tego jak się ją samemu zaprosiło to nieźle świadczy o tym jak komuś zależy.
  • Odpowiedz