Wpis z mikrobloga

TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który proponuje płacenie 50:50 na randce?:

O mój Boże, ok, jestem teraz taka zawstydzona...czekaj, chciałeś po prostu żebyśmy zostali przyjaciółmi? Jestem zdezorientowana, myślałam, że to randka. Bardzo mi przykro, oto moja karta.


Komentujące panie proponują też inne sposoby:

Jestem Szczęśliwa, mogąc pomóc ci zapłacić

Mój błąd brachu

OMG, gdybym to wiedziała, to byśmy poszli w lepsze miejsce

Oh tak mi przykro, nie wiedziałam, że masz kłopoty finansowe

Nawet moi męscy przyjaciele mi płacą

Kelnerka zawsze daje rachunek mężczyźnie


Wideo na TikToku również skomentowało kilka Polek. One również popierają, żeby nie płacić.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randki #randkujzwykopem #tinder #zwiazki #p0lka
WykopowyInterlokutor - TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który pro...

źródło: temp_file5164513328781016818

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: szybkie pytanie - po co facet ma wchodzić w jakąkolwiek interakcję z kobietą skoro najmniejsze odchylenie od ustalonej od przez nią "normy" skończy się ośmieszeniem go?
To jest cel? Żeby publicznie poniżyć faceta?
  • Odpowiedz
Do takiej roli się można przygotować dopiero w momencie posiadania poczucia bezpieczeństwa. A tym jest porządna wypłata od faceta :))) Bez tego nawet nie marz o rodzinie - żadna się nie da zapłodnić biedakowi, z którym będzie potem wiodła życie w nędzy...


@WyzwolonaPodrozniczka: a ja uważam, że do roli zapewnienia bezpieczeństwa można się przygotować dopiero wówczas, jak ma się pewność, że partnerka jest przygotowana do roli żony i matki. To
  • Odpowiedz
@adamssson dla wielu ludzi jednym celem w zyciu jest poczucie sie lepszym od innych. Tak ludzka natura dziala, tylko nieliczni widza co jest grane i potrafia wyzwolic sie z uścisku swojego ego. Jak jeszcze potrafisz panowac nad popedem seksualnym i grasz jak najmniej sie da w spoleczne gierki to stajesz sie niebezpieczny dla systemu.
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Ja też mogę być wolną, wesołą i wyzwoloną singielką zamiast uciemiężoną cierpiętnicą bez czasu dla siebie :))) I po co mi chłop, skoro jestem niezależna finansowo? Mogę sobie peklować kogo chce i nie muszę się użerać z typem na co dzień i znosić jego humorków :))) Nie bierze się całej świni dla jednej kiełbaski. Też absolutnie nie widzę w takim rozwiązaniu żadnego interesu :))) I jak widzisz, nie kieruje
  • Odpowiedz
Obudźcie się. Kobiety nie mają pieniędzy. Natomiast jak już je mają to dalej udają, że ich nie mają. Zacznijcie się bardziej szanować a nie wypruwacie żyły by dogodzić na tych randkach.
  • Odpowiedz
Ja też mogę być wolną, wesołą i wyzwoloną singielką zamiast uciemiężoną cierpiętnicą bez czasu dla siebie :))) I po co mi chłop, skoro jestem niezależna finansowo? Mogę sobie peklować kogo chce i nie muszę się użerać z typem na co dzień i znosić jego humorków :))) Nie bierze się całej świni dla jednej kiełbaski. Też absolutnie nie widzę w takim rozwiązaniu żadnego interesu :))) I jak widzisz, nie kieruje się emocjami jak
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: ja chyba mam dobrego nosa mimo wszystko bo większość lasek które zapraszałem gdziekolwiek (a nie zawsze miało to podtekst romantyczny, czasami po prostu się lubiliśmy i chcieliśmy gdzieś razem wyskoczyć) to one nie przyjmowały do wiadomości żebym zapłacił za cokolwiek, mimo, że się wielokrotnie z grzeczności oferowałem. Niejedne rozliczały się bardzo skrupulatnie i potrafiły mi po miesiącu wyskoczyć w knajpie "ok, ale następne piwo to ja stawiam bo Ty
  • Odpowiedz
Jak zapraszasz kolegów na piwo to też im wszystkim płacisz? Czy nie masz kolegów?


@przegryw_z_piwnicy:
@damienbudzik: Oczywiście że za pierwsze piwko płacę w końcu to ja ich wyciągnąłem chyba że sytuacja wyjścia wyszła z rozmowy bez zapraszania. Tego wymaga kultura człowieka. Druga sprawa tak jak z kumplem można się dogadać w rozmowie typu stawiam pierwszą flaszkę itp. tak samo z kobietą nawet przed pierwszą randką da się dogadać
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: W sumie to luz, jak zapłaci za siebie mówiąc gównotekst to wiesz od razu z kim masz do czynienia. Panowie Pamiętajcie, żeby mieć fason, jak jest pasywnoagresywna i tak niech płaci za siebie, jak będzie płakać, że nie ma za co płacić, to niech nie #!$%@? do knajp tylko do pracy. Nie płaćcie za coś, czego nie zjedliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten kto zaprasza to płaci chyba że osoba zaproszona się poczuje żeby podzielić rachunek. Najważniejsza zasada. Tym samym wiele razy dzieliłem się rachunkiem. W wielu spotkaniach z kobietami dziwiły się nawet że chce płacić za całość mimo że one droższy posiłek wzięły itd. analogicznie jak zapraszam kumpla na oglądanie meczu do mnie na chatę to nie każę mu oddawać kasy za przygotowane żarcie czy też drinki z mojego barku


@TROLLO_LOL:
  • Odpowiedz
10 zł na kawę szkoda jak sami dziewczynę zapraszają a potem ryk że dziewczyna nie zainteresowana.


@oszty: jakby to kobiety głownie zapraszały to pierwsza byś leciała z mordą ze niesprawiedliwość społeczna xD
  • Odpowiedz
@czescmampytanie:

gdyby nie fakt, że 99% zaproszeń jest ze strony facetów to moze to co napisałeś miałoby sens. obecnie nie ma.


No i co z tego, że 99%? Zapraszasz to płacisz. No jak sobie to wyobrażasz inaczej?
  • Odpowiedz
1. w ZDECYDOWANEJ większości to facet zaprasza, więc w ogólnym rozrachunku facet będzie płacił non stop, a laski wcale (no chyba ze łaskawie się poczuja)

2. jedzenie z obcym człowiekiem na mieście =/= spotkaniu z kumplami w twoim domu gdzie jesteś gospodarzem.

@czescmampytanie:
1) To nie zapraszaj do drogich restauracji jak nie stać cię wydać 100zł na pierwszej randce to dla mnie dziwne że chcesz randkować, gdyż powinieneś #!$%@?ć w robocie. Czekaj na zaproszenie od kobiet bo nic z tym nie zrobisz twoje protesty jedyne co mogą zmienić to to że nie poruchasz.
2) Spotykając się z wartościowymi kobietami nie szonami z tindera nie doświadczysz sytuacji wydawania bez potrzeby hajsu na restauracje. Gdyż z wartościową kobietą możesz iść na spacer karuzele w wesołym miasteczku czy też gdziekolwiek indziej a czas będzie
  • Odpowiedz
@resuf:

No jak sobie to wyobrażasz inaczej?


eee może tak, ze obecnie obie płcie mogą zarabiać, więc nie ma potrzeby zachowywać się tak jakbyśmy żyli w czasach gdy to tylko facet zarabiał i z tego powodu płacił za wszystko?
  • Odpowiedz