Wpis z mikrobloga

TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który proponuje płacenie 50:50 na randce?:

O mój Boże, ok, jestem teraz taka zawstydzona...czekaj, chciałeś po prostu żebyśmy zostali przyjaciółmi? Jestem zdezorientowana, myślałam, że to randka. Bardzo mi przykro, oto moja karta.


Komentujące panie proponują też inne sposoby:

Jestem Szczęśliwa, mogąc pomóc ci zapłacić

Mój błąd brachu

OMG, gdybym to wiedziała, to byśmy poszli w lepsze miejsce

Oh tak mi przykro, nie wiedziałam, że masz kłopoty finansowe

Nawet moi męscy przyjaciele mi płacą

Kelnerka zawsze daje rachunek mężczyźnie


Wideo na TikToku również skomentowało kilka Polek. One również popierają, żeby nie płacić.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randki #randkujzwykopem #tinder #zwiazki #p0lka
WykopowyInterlokutor - TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który pro...

źródło: temp_file5164513328781016818

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eee może tak, ze obecnie obie płcie mogą zarabiać, więc nie ma potrzeby zachowywać się tak jakbyśmy żyli w czasach gdy to tylko facet zarabiał i z tego powodu płacił za wszystko?


@czescmampytanie: Odpowiedziałeś nie na temat. Moje pytanie było dlaczego skoro ktoś (facet) zaprasza kogoś (kobietę) np. do knajpy to osoba zaproszona ma płacić za siebie?
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: klasyczny argumentum ad pieniondzum "KURRR JAK CIE NIE STAĆ TO NIE ZAPRASZAJ HURRR JA MAM DUZO PIENIEDZY KURR WCALE NIE PŁACE PO TO ZEBY ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA ZALICZENIE HURRR NORMALNIE CO JAKIŚ CZAS DAJE STÓWKE LUDZIOM KTÓRYCH NIGDY WIECEJ NA OCZY NIE ZOBACZE"

to dla mnie dziwne że chcesz randkować, gdyż powinieneś z---------ć w robocie.


nic głupszego dziś nie przeczytacie. różowe mogą sobie balować i jeść za free, a ty jak nie masz kasy zeby im fundować jedzonko to nawet się nie pokazuj na tinderze
  • Odpowiedz
nic głupszego dziś nie przeczytacie. różowe mogą sobie balować i jeść za free, a ty jak nie masz kasy zeby im fundować jedzonko to nawet się nie pokazuj na tinderze xDDD


Mówię tutaj o przykładzie abstrakcyjnym kawiarnia rachunek 100zł czyli nawet w najgorszej robocie dniówka roboty.
Gdzie nie chcesz wydać 50 zł na rachunek partnerki i 50 zł za siebie. To po co zapraszasz kogoś.
Moje pierwsze randkowanie na studiach gdy miesiąc przeżywałem za 1900zł z dorywczej roboty a jakoś żeby wyciągnąć dziewczynę na randkę którą już wcześniej poznałem pożyczyłem auto od brata które musiałem zatankować do pełna mimo że nie był do pełna zatankowany jak go pożyczałem. Plus ciacho w kawiarni później plac widokowy i spacer. czujesz dobrze że wydałeś te 300 zł na dziewczynę mimo że masz mało. To o to chodzi. Wybierajcie mądrze Panowie, bo aż mi troszkę żal was.

gdyby
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

skoro jestem niezależna finansowo


To dlaczego w takim razie chcesz, żeby za ciebie płacić? Tytułem czego? I co dostanie w zamian ewentualny płatnik?
Skoro jesteś niezależna finansowo i sama się utrzymujesz to po co ci facet z grubym portfelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@nobrain: Ironii? gdzie? podsumowanie faktu i tyle, jeśli spotykasz się z k---ą to jej płacisz i jesteś do tego zobligowany, jak spotykasz się z kobieta to już twoja sprawa, czy masz gest czy nie.
K---a ma prawo wymagać zapłaty i ta tego wymaga, wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz