Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten Duda to jest jakiś polityczny imbecyl. Naprawde nie wierzyłem, że wyznaczy Morawieckiego. Co on niby tym zyskał? Nic. Tylko po raz kolejny zrobił z siebie totalnego pajaca. Kto doradza temu człowiekowi? Jestem przekonany, że na spokojnie można było pisowcom przetłumaczyć, że nie ma sensu wyznaczać Morawieckiego, bo i tak nic nie ulepi. W zamian za to mógł wyznaczyć Tuska i zacząć powolne ocieplanie swojego zniszczonego wizerunku. Ten człowiek nie ma w ogóle zmysłu politycznego. Totalny baran. Kto mu doradza? Wielki strateg Mastalerek przyklepał taką głupote?

#polityka #tvpis #duda
  • 35
  • 7
jakby nie powołał Morawieckiego to pisowski lud by go zjadł. Przecież oni twierdzą, że wygrali i taka narracja calu czas jest w TVP.


@jakacper: lud doskonale wie, że PiS przerżnął wybory. Nawet mój dziadek, który jest tak zaślepiony pisem, że zakrawa o niepoczytalność ostatnio narzekał, że po co gadają że wygrali jak przegrali.
Co on niby tym zyskał?


@Bipolar-: Myślisz że niszczarki mogą tak #!$%@?ć przez całą dobę i tak w kółko od miesiąca?
Ten sprzęt się łatwo przegrzewa i trzeba robić przerwy na chłodzenie i konserwacje.
@Bipolar-: ja wiedziałem, że to będzie Pinokio od momentu ogłoszenia Sawickiego marszałkiem seniorem. To miało być takie zrównoważenie i lizanie rowa opozycji. Nie było szans by zarówno premierem i marszałkiem seniorem ogłosił dwie osoby z opozycji
@Bipolar-: jak już wyżej pisali. Dziś mógł wyznaczyć tylko Morawieckiego, inaczej pisowskie lud by go zjadł. Na dzisiaj orędzie zwołane przed pierwszym posiedzeniem, przed umową koalicyjną właśnie po to, żeby powiedzieć "bo w sumie to nie wiadomo, kto ma większość".
Będą ciężkie dwa lata.