Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że jesteście pracodawcą i macie zatrudnić zoomerów :D przecież to lepiej sobie w łeb pyerdolniąć jakie to jest zrypane pokolenie :D

Wolałbym bez kitu meneli 60letnich zatrudniać i uczyć ich dowolnego fachu niż zoomerów po studiach :D


Opowiadajcie jakie macie śmieszne doświadczenia z zoomerami u was w robocie.

#praca #pracbaza #januszex #heheszki #bekazpodludzi #wykop30plus #wykop30club #wykop30plusclub
bojackHorsemanPatataj - Wyobraźcie sobie, że jesteście pracodawcą i macie zatrudnić z...

źródło: zoomer

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bojackHorsemanPatataj: Przecież niezatrudnianie młodych osób to nieuchronna utrata możliwości szybkiego rozwoju przez firmę. U mnie chyba z 50% zatrudnionych ma mniej niż 30 lat i pewnie z 25% mniej niż 25. To takie osoby będą pracować najwydajniej i będą poświęcać życie prywatne w imię rozwoju. Nie bez powodu buduje się biura w okolicy dobrych uniwersytetów i zatrudnia studentów-ambasadorów aby ściągać ludzi od razu ze studiów albo aby robili prace magisterskie
  • Odpowiedz
Przecież niezatrudnianie młodych osób to nieuchronna utrata możliwości szybkiego rozwoju przez firmę. U mnie chyba z 50% zatrudnionych ma mniej niż 30 lat i pewnie z 25% mniej niż 25. To takie osoby będą pracować najwydajniej i będą poświęcać życie prywatne w imię rozwoju. Nie bez powodu buduje się biura w okolicy dobrych uniwersytetów i zatrudnia studentów-ambasadorów aby ściągać ludzi od razu ze studiów albo aby robili prace magisterskie już dla firmy.
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: Nie no domyślam się jak to wygląda w innych branżach ale tam gdzie wymagane są duże skille młodzi dosłownie poświęcają zdrowie pracując po 14 godzin dziennie w konsultingu na stażu aby tylko dostać regularne zatrudnienie. A starsi wiedzą, że ich nie zamienią bo wiedzą zbyt dużo i ważniejsze jest robienie treningu o regularnych porach czy wcześniejsze wyjście z pracy niż jakaś mała obsuwa z terminem. Młodzi chcą się wykazać
  • Odpowiedz
i to ma być wada, że nie jest frajerem?


@niochland: to zależy. Problemem dużej części zoomerów jest to, że wszystko jest czarne, albo białe co też dokładnie pokazuje twój post.
Jak ja, developer, dostanę taska z działki devops, która chvja mnie nie dotyczy to się cieszę, że mogę się czegoś nowego nauczyć i zrobić coś fajnego.
Jak zoomer dostanie taska z działki devops to się popłaczę, że to nie jego
  • Odpowiedz
Nie no domyślam się jak to wygląda w innych branżach ale tam gdzie wymagane są duże skille


@Bejro: czyli rozumiem, że w IT i na ścieżkach inżynierskich w przemyśle ciężkim nie są wymagane "duże skille", takie jak u przestawiaczy tabelek w excelu?

Yebłem ze śmiechu.
  • Odpowiedz