Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem właśnie po owocnym weekendzie z uroczym, tureckim hakiem. Przystojniak nie dość, że spisał się w sypialni, to jeszcze traktuje mnie jak księżniczkę. Sam z siebie przygotował dla nas posiłek, nie musiałam nawet o nic prosić. Naprawdę dziewczyny, zagraniczni faceci to jest to. Nie traćcie czasu na prostackich p0lusów, którzy chcą z was zrobić popychadła i nic z siebie nie dają. Nie mają ani inteligencji, ani urody ani klasy... i nawet kasy xD Z czym do ludzi?

Oto jego potrawka inspirowana tureckim kebabem. Palce lizać :)) p0lus w życiu by czegoś takiego nie zrobił dla dziewczyny bo to przecież hańba, żeby taki książę siedział w kuchni :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem wł...

źródło: 395362324_857796235980540_1505661947231947467_n

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka no nie wiem, ja od 18 lat siedzę głównie w Londynie (city) i ciągle jakieś zagraniczne wyjazdy, spotykam setki wykształconych kobiet z całego świata (korpo) i one się wręcz brzydzą takich turków, pakistańców, somalijczyków, nigerjczyków, algerjczyków. Przecież one nie są głupie i wiedzą, że tam jest dzicz, ubóstwo, a mezczyzni z tamtych krajów mają inną kulturę i brak poszanowania do kobiet.

W Londynie skończyłem gimnazjum, liceum i studia. I wiem,
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

Wątpię w prawdziwość tego wpisu, ale;

Dziwi mnie to mniemanie p0lek o swojej wyjątkowości. Wydaje im się że egzotyczni królowie o niczym innym nie marzą, niż o kobiecie, której pochodzenia, lokalizacji nawet nie kojarzą. Myślą, że jak stworzą Easy Mod to zrobią sobie zdjęcie w Gklasie ze Starbucksem w ręku.
Widocznie zwiedziliście za mało miejsc na ziemi, żeby się o tym przekonać.
Nie każda trafi na to co chciała,
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: dobra, łapię bajta.
Dać dupy za kebsa i być z tego dumną. No szczytowe osiągnięcie życiowe. Gratuluję Karynka, gratuluję.
U nas też takie kobiety szukaja kogokolwiek. Tylko ruszać tego nie chce nikt ceniący wolność od wener i mający jakiekolwiek standardy.
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin97: ja chodziłem do takiego katolickiego gimnazjum z zasadami w Londynie. Z tamtej szkoły wyrzucali nawet za jakieś najmniejsze głupoty, bo mają bardzo dobrą opnie i ta szkołą się 'liczy'. Teraz sobie wyobraźcie jaka była była afera jak jakaś p0lka zrobiła loda 3 murzynom gangusom po kolei na jakiejś imprezie, a ktoś to jeszcze nagrał xD
  • Odpowiedz