Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem właśnie po owocnym weekendzie z uroczym, tureckim hakiem. Przystojniak nie dość, że spisał się w sypialni, to jeszcze traktuje mnie jak księżniczkę. Sam z siebie przygotował dla nas posiłek, nie musiałam nawet o nic prosić. Naprawdę dziewczyny, zagraniczni faceci to jest to. Nie traćcie czasu na prostackich p0lusów, którzy chcą z was zrobić popychadła i nic z siebie nie dają. Nie mają ani inteligencji, ani urody ani klasy... i nawet kasy xD Z czym do ludzi?

Oto jego potrawka inspirowana tureckim kebabem. Palce lizać :)) p0lus w życiu by czegoś takiego nie zrobił dla dziewczyny bo to przecież hańba, żeby taki książę siedział w kuchni :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem wł...

źródło: 395362324_857796235980540_1505661947231947467_n

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: No pewnie. Spora historia wenerologiczna, usta napompowane botoksem jakby z odkurzaczem się całowała, uda trzęsące się od celulitu i tapety tyle, że kawalerkę by pomalował. Marzenie każdego. Nic dziwnego, że szukasz egzotycznych przygód. Nikt inny nie chce lecieć na przeterminowe mięso do r...
Kończem. Miłego.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka skąd u ciebie taka pogarda do Polaków? Miałaś jakieś przykre doświadczenia? Partner traktował ciebie jak zmywarę, spuszczając prewencyjny #!$%@?, żebyś nie zapomniała o sztućcach? Któryś raz z rzędu czytam twój wpis i właściwie za każdym razem stosujesz tą samą, przesiąkniętą mizoandrią narracje. Próbujesz wywołać dyskusję, która właściwie do niczego nie prowadzi, jedynie udowadnia, że jesteś słabym trollem lub niesamowicie smutną osobą.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Mój hak miał porządny interes :)))

@magicznyjozef Nie trafiłeś. Po prostu piszę prawdę o swoich rodakach :)))

@Pie_Man Jak widać, ta c!pka jest na tyle cenna, że chłop nawet do garów pójdzie byleby się do niej dostać :)))

@motomood Zobacz sobie jak wygląda turecki kebab :)))

@krytyk__wartosciujacy On dla mnie też. Oboje zatem jesteśmy łatwi, szczęśliwi i zaspokojeni :)))

@Pioter_Polanski A po co zawijać? I tak było smaczne :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ale ja też nie jestem, bo nawet nie wiem jak wyglądasz i jak się zachowujesz. Odniosłem się tylko do tego, że to nic wielkiego zrobić jakis posiłek komuś fajnemu z kim się spedzilo fajna noc. Kwestia tego co kto uznaje za fajne, turasy i murzyny czesto lecą na byle co, żeby tylko zamoczyć.
  • Odpowiedz
@niszczycieldobrejzabawy12 Myślę, że to nawet nie jest babka, tylko jakiś mireczek, który ciśnie bekę waląc po najczulszych strunach tutejszych piwniczaków :)

Swoją drogą, żeby nie wychodzić zbytnio poza temat tego bejta - rozwód z Polką to jedna z najlepszych rzeczy, które popełniłem w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz