Wpis z mikrobloga

Zerwalismy jakis miesiąc temu, prawdopodobnie miala na oku innego ale nie wiem jaki byl glowny powod zerwanai, moze sie znudzila mną po prostu. Poblokowalem ją wszedzie, ale zapomnialem że ma jeszcze jakieś inne konto i z niego do mnie napisała cos takiego wczoraj. Co mam o tym myślec? #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz soshiu - Zerwalismy jakis miesiąc temu, prawdopodobnie miala na oku innego ale nie wi...
źródło: IMG_3760
  • 115
OP kiedyś opisywał historię w stylu, że jest w związku na odległość i chce się spotykać czy spotyka się z innymi. Więc albo troll, albo faktycznie są siebie warci. Oczywiście tamten wątek o spotykaniu się z innymi nie oburzył wykopków, mężczyzna wszystko może xD


@choochoomotherfucker: Pomijajac fakt ze to jest niemoralne miec kobiete i spotykac sie tez z innymi to jednak w przypadku facetow jest jedna, bardzo zasadnicza roznica. Jesli facet
moje ego to boli

tłumaczenie: to ty powienieneś pisać, przepraszać i błagać

i ogólnie nie ze przepraszam

tłumaczenie: przez usta nie przejdzie mi przepraszam, bo jak mnie olejesz, to już w ogóle moje ego #!$%@?

sobie wykonałam parę kroków

tłumaczenie: weszłam na karuzelę kuterszwanców

@soshiu: xD
@soshiu: Jeśli to prawdziwa historia to pytasz randomowych typów (#!$%@? w sumie wie czy typów) w internecie, na portalu ze smiesznymi obrazkami ? Daleko w życiu zajdziesz.
@soshiu myślał że będziesz za nią latal i prosił żeby wróciła, ty dales jej bloka i przepaliło jej styki. Olej juz ją, powrót nie ma sensu jeśli z tak głupiego powodu z Tobą zerwała.
tylko że kolo który pisze ta miałka historyjkę jest taki sam jak ta laska xD


@Linnior88: to ma ją jakoś usprawiedliwiać czy co?

ogólnie prośba do jakiegoś specjalisty od karynologii o przetłumaczenie tej wiadomości bo niby padają w niej słowa w języku polskim ale nie za bardzo rozumiem ich sensu
@soshiu: jej ego boli XD been there, done that. Jeżeli by jej na tobie zależało to by napisała ci wiadomość pełną emocji i uczuć a nie taki wysryw na siłę po pijaku. Uciekaj, nie wyszedł jej plan b i chce wrócić do a żeby nazbierać siłę i przy najbliższej okazji znów cię zostawić jak psa. Nie ma co uganiać się za takimi witaminkami.