Wpis z mikrobloga

OP kiedyś opisywał historię w stylu, że jest w związku na odległość i chce się spotykać czy spotyka się z innymi. Więc albo troll, albo faktycznie są siebie warci. Oczywiście tamten wątek o spotykaniu się z innymi nie oburzył wykopków, mężczyzna wszystko może xD


@choochoomotherfucker: Pomijajac fakt ze to jest niemoralne miec kobiete i spotykac sie tez z innymi to jednak w przypadku facetow jest jedna, bardzo zasadnicza roznica. Jesli facet
  • Odpowiedz
moje ego to boli

tłumaczenie: to ty powienieneś pisać, przepraszać i błagać

i ogólnie nie ze przepraszam

tłumaczenie: przez usta nie przejdzie mi przepraszam, bo jak mnie olejesz, to już w ogóle moje ego #!$%@?

sobie wykonałam parę kroków

tłumaczenie: weszłam na karuzelę kuterszwanców

@soshiu: xD
  • Odpowiedz
@soshiu: Jeśli to prawdziwa historia to pytasz randomowych typów (#!$%@? w sumie wie czy typów) w internecie, na portalu ze smiesznymi obrazkami ? Daleko w życiu zajdziesz.
  • Odpowiedz
@soshiu myślał że będziesz za nią latal i prosił żeby wróciła, ty dales jej bloka i przepaliło jej styki. Olej juz ją, powrót nie ma sensu jeśli z tak głupiego powodu z Tobą zerwała.
  • Odpowiedz
tylko że kolo który pisze ta miałka historyjkę jest taki sam jak ta laska xD


@Linnior88: to ma ją jakoś usprawiedliwiać czy co?

ogólnie prośba do jakiegoś specjalisty od karynologii o przetłumaczenie tej wiadomości bo niby padają w niej słowa w języku polskim ale nie za bardzo rozumiem ich sensu
  • Odpowiedz
@soshiu: jej ego boli XD been there, done that. Jeżeli by jej na tobie zależało to by napisała ci wiadomość pełną emocji i uczuć a nie taki wysryw na siłę po pijaku. Uciekaj, nie wyszedł jej plan b i chce wrócić do a żeby nazbierać siłę i przy najbliższej okazji znów cię zostawić jak psa. Nie ma co uganiać się za takimi witaminkami.
  • Odpowiedz