Wpis z mikrobloga

Poza tym regulamin nie może zawierać treści sprzecznych z prawem. Póki co prawo nie zabrania korzystania z adblocków.


@Krupier: co za bzdury xDDD

Regulamin nie może zawierać treści niezgodnych z prawem. Póki prawo nic się o adblockach i tego typu rzeczach nie wypowiada (a się nie wypowiada) to jak najbardziej można ich zakazywać.

Jeśli regulamin inpostu zabrania srania do paczkomatu, a w prawie nic o sraniu do paczkomatu nie ma, to
@zmarnowany_czas naprodukowałeś się, a nic sensownego nie napisałeś. Nie szkoda ci czasu było?

Prawo nie zabrania instalowania na moim komputerze legalnie dostępnych programów. Mogę więc z nich korzystać, regulaminu żadnego w żaden sposób nie łamię.

To może cię jakoś wewnętrznie boleć, ale cóż, to już nie mój problem.

Sranie do paczkomatu może być karalne z kilku różnych przepisów jak chociażby uszkodzenie mienia.
@Krupier: #!$%@? mnie obchodzi ten temat z YT, ja piszę ogólnie. To, że w prawie nie ma nic o adblockach, nie znaczy, że regulamin nie może go zakazać. Tyle.

Prawo nie zabrania instalowania na moim komputerze legalnie dostępnych programów.


@Krupier: no nie zabrania

Mogę więc z nich korzystać, regulaminu żadnego w żaden sposób nie łamię.


@Krupier: no nie, jeśli regulamin zakłada, że nie możesz korzystać z XYZ w czasie
via Android
  • 0
@zmarnowany_czas nie, to nie jest bełkot. Jeśli bardzo cie boli taki stan rzeczy to już nic na to nie poradzę. YT nie może zabraniać robienia rzeczy, które są zgodne z prawem. Tzn. moze, bo oni sobie mogą tam wpisać cokolwiek, również, że zabraniają picia Coca Coli podczas korzystania z YT, ale co z tego skoro to nie ma żadnej mocy.

Stąd używanie adblockow jest w pełni legalne i nie łamie żadnych praw