Wpis z mikrobloga

Na telefonie też ci działa adblock?


@Notes: Na telefonie mam ReVanced i działa. TV nie mam i nie potrzebuję.

Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


YouTube należy do Alphabet któremu płacę kilka stów rocznie w bezpośrednich płatnościach za inne usługi, a Alphabet na każdym kroku mnie śledzi i profiluje sprzedając moje dane. To wymiana dwustronna a nie jakieś moje pasożytowanie na dobroczynnym YT który nic ze mnie nie ma (
  • 15
@PfefferWerfer xD a to przepraszam pana przedsiębiorcę inwestora. Jako wybitny filantrop możesz ten zaoszczędzony kapitał przeznaczyć na wsparcie młodych twórców wpłacając im bezpośrednio darki ;)

A właśnie… wiele osób zapomina o tym, że między innymi dzięki tym opłatom te aplikacje są w@stanie dalej się rozwijać i wspierać twórców. Mylicie, ze monetyzacja finansuje się tylko z reklam? XD no to kiepski z ciebie akcjonariusz skoro nie wiesz jak to działa xD

O samej
Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


@Notes: oho, mamy tutaj przykładnego obywatela, który nigdy, powtarzam NIGDY nie korzystał z torrentów, emule'a, kazy, imesha, czy co tam było w "twoich czasach", nigdy nie używał pirackiej gry, nie oglądał filmów z bazaru, koszulki wyłącznie oryginały, bo przecież podrabianie to okradanie, a o żadnych MP3 nie może być mowy, bo za każdym razem wjeżdżał oryginalny CD xDDDDDDDDDDD

Ogarnij się, żałosny człowieku.
  • 3
@czemu_dlaczego no jeśli macie po 16 lat i słabo z kieszonkowym to moralnie można przymknąć oko na takie akcje. Też tak robiłem jak byłem młody ale w pewnym momencie zorientowalem się jaka jest różnica między dobrem a złem. A okradanie kogoś to ewidentnie zło.
Skoro spółdzielnie mieszkaniowe mają dużo mieszkań i wołają za dużo kasy za czynsz (coś jak abo) to przecież można im się #!$%@? na kwadrat i mieszkać na dziko!
Jako wybitny filantrop możesz ten zaoszczędzony kapitał przeznaczyć na wsparcie młodych twórców wpłacając im bezpośrednio darki


@Notes: gość który spędził w ciągu 3 lat 3 pełne miesiące na oglądaniu yt mówi innym jak wydawać pieniądze xD nie każdy ma potrzebę dotowania tego śmietnika i utwierdzania 'młodych twórców' w przekonaniu, że pieniądze biorą się z donejtów. Swoją drogą musisz być bardzo dumny z siebie i mieć ogromną potrzebę atencji, żeby się chwalić
  • 1
@Krupier ale co mam pokazać? Na apce wypokowej nie ma reklam… przynajmniej ja ani jednej nie widziałem. Oprócz znalezisk sponsorowanych ale tyle to przełknę.
Ja wiem że internet wygląda gownianinie z reklamami ale nie to był temat rozmowy.
Temat tyczy się YouTube i tego że konsumenci chcą dostawać treści za darmo od ludzi którzy często poświęcają całe swoje zycie na dostarczanie tego kontentu. A inni ludzie pracując i rozwijając firmę dali tym
Ja wiem że internet wygląda gownianinie z reklamami ale nie to był temat rozmowy.


@Notes: czyli blokowanie reklam w internecie ok, ale na YT nie ok?

Temat tyczy się YouTube i tego że konsumenci chcą dostawać treści za darmo od ludzi którzy często poświęcają całe swoje zycie na dostarczanie tego kontentu. A inni ludzie pracując i rozwijając firmę dali tym twórcom możliwość docierania do odbiorców na całym świecie.


Ale to ich
chętnie się dowiem jak ogarnąć te blokery na tv i na telefonie. Opisz w skrócie proszę


@Notes: Na telefonie masz kilka opcji, polecam Firefox+ublock. Czyli dokladnie to samo co na PC.
Na TV instalujesz aplikacje SmartTubeNext i z głowy. Działa nawet lepiej bo możesz ustawić żeby z automatu przewijala reklamy/info o sponsorze w tresci filmów. Minusem jest ze dziala tylko na androidzie, jak blokowac reklamy na TV Samsunga czy LG to
  • 1
@dbanel zdziwisz się ale tak ;) płacę nawet więcej bo tu gdzie mieszkam trzeba też płacić za pomieszczenia firmowe i samochody ;)

@Krupier ale fikołki pozbawione logiki i sensu!
Gdzie napisałem, że blokowanie reklam w internecie ok a na YouTube nie ok? Napislaem tylko, że internet wygląda źle ale uważam, że za treści w internecie też powinno się płacić. Czy właśnie w formie reklam czy poprzez paywalle itd… zapominasz chyba, że po