Wpis z mikrobloga

  • 1
@Notes #!$%@?ć
@PfefferWerfer zapłacił za to, żeby nie #!$%@?ć się w adblocki i normalnie korzystać na komórce.
Tak jak i ja. Pewnie dał 6 PLN, albo i 2 na Turcję.
Mamy komfort. Poświęciliśmy kilka minut pracy
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: @krajzega ja mam premium od marca, ale głównie używam na TV, gdzie żadne adblocki nie działają. W sub family wychodzi mi tyle co za konto Spotify, a yt music używam codziennie w aucie.
Wzbranialem się zawsze przed jakąkolwiek subskrypcja, z tą mi jest bardzo wygodnie
  • Odpowiedz
#!$%@? biedę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Notes: Warto dokarmiać pasożyty szkodzące nam wszystkim, żeby tylko "#!$%@?ć biedę"? ()

tak? Na telefonie też ci działa adblock? Na tv również? Dobrze się czujesz jako p0laczek cwaniaczek złodziejaszek?


@Notes: Po pierwsze działa. Po drugie masz jeszcze od tego ReVanced, Invidious, czy Piped.
  • Odpowiedz
zorientowalem się jaka jest różnica między dobrem a złem.


@Notes: dokładnie reklamy to zło które niszczy cywilizację razem z korporacjami, dlatego zmniejszanie ich zysków i blokowanie reklam to obowiązek każdego inteligentnego człowieka, który nie chce żeby jego dzieci żyły w pełnej dystopii.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Notes: 3 #!$%@? lata mogłeś te pieniądze przelewać twórcom, którzy tworzą treści, które lubisz oglądać, ale w zamian postanowiłeś przelać te pieniądze firmie, która #!$%@? twórców, #!$%@? ciebie i jest jedną z najpotężniejszych korporacji w historii świata. #!$%@?ć biedę możesz ile wlezie, biedy umysłowej się nie pozbędziesz.
  • Odpowiedz
@woskrosenie kupiłem nowy tv za pół ceny.
Zostało mi na 8 lat premium jeśli bym płacił obecny abonament lub 16 lat w jakimś tańszym regionie.
Matematykę zostawiam tobie.

I co więcej, mam tv z androidem, mam też miboxa i też bym kupował premium mimo że mógłbym zainstalować tam jakaś protezę jutuba.
  • Odpowiedz
@Notes:

>korpo kradnie wszystkie moje dane - metafizyka, spotkanie z najwyższym

> ja śmiem nie płacić za darmową aplikację - #!$%@? polaczki #!$%@? pasożyty
  • Odpowiedz
@open_or_die: ale przecież masz bul dupy oto do innego mirka że nie ma ORYGINALNEJ aplikacji aby omijać reklamy więc po co mi twoja matematyka

- okradasz YT?
- tak, a co?
- nie boisz się że ktoś się dowie?
- właśnie się dowiedziałeś, i co? xd
a tak pozatym, nikogo nie okradam, klikam i samo działa xd
  • Odpowiedz
@woskrosenie nie mam żadnego "bulu dupy".
To wszyscy inni próbują mnie przekonać że instalacja na kilku urządzeniach zamienników YT to wspaniały sposób na reklamy.

Macie ból dupy że ktoś za kilkanaście złotych sprawił że ma spokój i nie musi żalić się na wypoku że jutub blokuje adblocka.
  • Odpowiedz