Wpis z mikrobloga

czytać nie potrafisz?

Ma być oryginalny system i oryginalna apka.


No, ale po co? Systemu nie zmieniasz.

Według waszej logiki muszę wgrać homebrew na telewizor LG, zrobić jailbreake na iPhonie, ma Xboxie to się nie ogląda bo po co, na PS4 to nie potrzebnie aktualizowałeś system więc twoja wina że nie możesz zrobić jailbreaka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@krajzega da się odpalić adblocka na tv bez android tv? Mi się nie udało na moim Samsungu. Nawet DNS ustawiony na moje pi hole nie dał rady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bo nie mieszkam w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@open_or_die: oczywiście.

Płacenie za YT z kombinowaniem przez VPN niczym nie różni się od kombinowania z adblockami. To już chociaż byś siedział cicho, a nie przyznajesz się do okradania YT.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: ta, a ja na PC korzystam z Winampa, a wszystkie kawałki przesyłam sobie irdą na telefon. Zero reklam, pełna kontrola - najlepsza opcja stary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zycze powodzenia w dalszym okradaniu, tu 5pln tam 20pln a innym razem 9,99pln i moze uzbiera sie na jakiegos blokera reklam czy cos xD


@Notes: już dawno kupiłem sobie najlepszego blokera reklam, przydaje się. Sto razy lepszy wydatek niż YT premium. I jednorazowy, a nie miesięczny. XD

Ciekawe kiedy przestaniesz być hipokrytą.
Krupier - > zycze powodzenia w dalszym okradaniu, tu 5pln tam 20pln a innym razem 9,9...

źródło: ff

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krupier no oczywiście że nie mieszkam w Polsce od 10 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)

I uwielbiam jak ci z adblokiem stawiają się na równi z tymi co korzystają z VPN bo szkoda wam 5 zł żeby mieć spokój.
Do póki YT tego nie blokuje to ich problem.
  • Odpowiedz
no oczywiście że nie mieszkam w Polsce od 10 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)


@open_or_die: czyli mieszkasz w czterech krajach na raz?

I uwielbiam jak ci z adblokiem stawiają się na równi z tymi co korzystają z VPN bo szkoda
  • Odpowiedz
Ja mam problem z waszymi rozwiązaniami problemów z urządzeniami które nie są na androidzie.

I ja mam się bawić w homebrew na nowym telewizorze na gwarancji żeby wgrać jaka protezę aplikacji YT bez reklam?


@open_or_die: to już musisz mieć pretensje do dostawców oprogramowania tych telewizorów, które to oprogramowanie nie jest takie popularne by rozwinęła się na nim scena wprowadzająca łatwe w korzystaniu rozwiązania.
  • Odpowiedz
@krajzega słuchanie muzyki na yt z adblockiem na telefonie to najbardziej niewygodny i wkurzający sposób. W dodatku algorytm nadal w takim przypadku jest bardzo średni i nie podpowiada Ci nowości z niszy.
  • Odpowiedz