Wpis z mikrobloga

@open_or_die: właśnie macie bul dupy, wygląda to tak jak byście byli z jakiejś agencji troli którzy próbują ludziom przekazać co jest złe a co dobre. Są dwa rozwiązania - kupiłeś dobry tv który spełnia oczekiwania albo kupiłeś dziadowski sprzęt który nie jest elastyczny i nie spełnia twoich potrzeb. Lubisz wydać kilkanaście zł na subskrypcję to wydawaj i nie mów innym jak mają żyć. Widzę że próbujecie przeforsować jakąś nowomowę która
  • Odpowiedz
Temat tyczy się YouTube i tego że konsumenci chcą dostawać treści za darmo od ludzi którzy często poświęcają całe swoje zycie na dostarczanie tego kontentu.


@Notes: No widzisz - takie treści robione dla kasy są słabe, kiepskiej jakości i mało warte, bo są tworzone by zarobić. Wolę oglądać materiał od pasjonatów, którzy to nie robią tego dla kasy, ale z pasji, chęci dzielenia się wiedzą z innymi.
  • Odpowiedz
@woskrosenie czy ja tu kogokolwiek przekonuje żeby płacił za jutuba? Nawet napisałem że jestem jak najbardziej za blokowaniem.
Telewizor który kupiłem spełnia moje wymagania w 100% , co więcej płaciłem za premium przed kupnem tego telewizora.

Widzę że wam już się całkiem odkleiło i myślicie że każdy chce się bawić w adblocki, pihole, jaibreaki, homebrewy by pozbyć się reklam.
  • Odpowiedz
@Notes: no elo mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale się dzieciarnia zesrała w komentarzach. A taka jest cena wygody - mam Youtube family i używam Youtuba do słuchania muzyki która mnie interesuje: na kompie, na telefonie, w samochodzie, na telewizorze i w pracy na kompie firmowym, a przy okazji rodzinka też ma youtube premium. Na dodatek kanały/twórcy które oglądam/słucham łapią się na jakiśtam grosz z tytułu
eloyard - @Notes: no elo mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale się dzieciarnia zesrała w komentarzac...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-05 155711

Pobierz
  • Odpowiedz
@Notes: yt od lat się nie rozwija tylko cofa, przeglądarka i wyszukiwarka filmów nie działa, tagi nie działają, odpowiedzi filmowe nie działają - yt usunął funkcję, końcówki filmów są zasłaniane pop-upami.

Komentarzy do tej pory nie naprawili, a minęły lata od zgłoszeń, coraz więcej twórców z setkami tysięcy subskrypcji, a pomoc yt nie działa w ogóle. Dziś masz kanał, jutro możesz nie mieć.

Podaj jedną rzecz która się poprawiła w ostatnich
  • Odpowiedz