Wpis z mikrobloga

@AntyLiroy: To w końcu ma wszystkich zabić ta rewolucja czy pozamykać? Ja wiem, że jedno nie wyklucza drugiego ale chcę wiedzieć co mnie czeka. Plus przepraszam za tą wypowiedź, ale jestem bardzo zły.
  • Odpowiedz
@AntyLiroy: ja rozumiem jej emocje, przekaz przegięty i niesprawiedliwy bo po lewej też są troglodyci ale wpływ łysych i sukienkowych na państwo, z założenia świeckie jest dużo za duży
  • Odpowiedz
nie popieram nie rozumiem

trzeba zaznaczyć ze system księży i narodowców spowodował że Polska istnieje 1000lat

nie wiemy ile istniała by Polska z julkami wyruchanymi codziennie w każdy otwór przez śniadych prince of persja, z aborcjami w każdym kiosku ruchu
  • Odpowiedz
@jan-fifalski

trzeba zaznaczyć ze system księży i narodowców spowodował że Polska istnieje 1000lat


Nooo szczególnie wtedy kiedy kk miał w piździe naszą państwowość i żeby zachować swoją władzę i przywileje bez wahania sprzedał ją Carskiej Rosji przez co zmiotło nas z planszy na dobre 100 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jan-fifalski:

nie wiemy ile istniała by Polska z julkami wyruchanymi codziennie w każdy otwór przez śniadych prince of persja, z aborcjami w każdym kiosku ruchu


Ja za to wiem, że fakt, że coś istniało długo i miało znaczący wpływ na kształt historii nie tylko naszej, ale i świata, nie znaczy wcale, że w obecnym kształcie nie jest szkodliwe i nie jest hamulcem w kwestiach istotnych dla wielu osób.
  • Odpowiedz
system księży i narodowców

Polska z julkami wyruchanymi codziennie w każdy otwór przez śniadych prince of persja


@jan-fifalski: myślę że jest jednak spektrum opcji pomiędzy jednym a drugim, i gdzieś na tym spektrum można uniknąć obu patologii
  • Odpowiedz
trzeba zaznaczyć ze system księży i narodowców spowodował że Polska istnieje 1000lat


@jan-fifalski: no, po #!$%@?, szczególnie jak koncept narodu urodził się kiedy, z 250 lat temu? Wcześniej do naordu przypisywalo się tylko szlachtę.
  • Odpowiedz
@jan-fifalski: no coś Ty, ja bym powiedział ponad 2000 lat bo przecież matka boska była polką

chrzest Polski to był po prostu interes żeby można było funkcjonować na arenie międzynarodowej, zmierzch średniowiecza i 19 wiek to akurat wybitny popis kosciółka jako najgorszego mozliwego sojusznika
  • Odpowiedz
@AntyLiroy: Uwielbiam to #!$%@? lewackich juleczek o rewolucji xD Jeżeli będzie jakaś rewolucja, to takie jak ona z miejsca dostają lepca na ryj i służą jedynie jako worki na spermę xD
  • Odpowiedz