Wpis z mikrobloga

O nie! Nie ma niedziel handlowych, a idę zapierdzielacć do roboty (i to na 12h).

Kto się o mnie upomni? Może któraś pani ekspedientka, albo któryś z moherowych beretów? Nie? To jak to jest, moja rodzina nie cierpi na tym, że pracuję w niedziele? Mi nie przysługują niedziele ustawowo wolne od pracy?

Państwo nie chce zamknąć wszystkich zakładów przemysłowych na ten czas? A dlaczego? Jestem gorszego sortu? Mi można powiedzieć "zmień pracę jak Ci nie pasuje", a Pani za ladą tego powiedzieć nie wolno?

#gownowpis #pracbaza
  • 147
zawsze mam bekę jak karyny pisowskie po zawodówce, pultają się na fb pisząc, że reeeee skoro sklepy w niedziele mają być otwarte to urzędy też xD


@Zabojcza_Rozowa: Przecież większości wykopków też marzą się urzędy i szkoły czynne w ND, bo wtedy łatwiej byłoby im znieść swoją marną egzystencję w poczuciu, że inni mają równie wujowo co oni XD
O urzędach to już tu wiele postów było, że dlaczego po południu nie
no zajebiście się udało szczególnie studentom czy innym osobą, które z chęcią dorobiły pracują w niedziele


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: Chłopie ty chyba nie znasz współczesnych studentów, bo tak bredzicie o tej rzeszy studentów chętnych do pracy w ND. Jak ja studiowałem dobre kilka lat temu to większość miała w dupie tą pracę w galerii ND za śmieszne pieniądze i wolała leczyć kaca po sobocie, a co dopiero teraz. Jak znajoma managerka prowadziła niedawno
@macan: bo to #!$%@? prawda. Ale te niedzielę handlowe są właśnie wymarzone dla takiego sortu pisowskiego czyli z niskim IQ i #!$%@? (jeżeli w ogóle jakimkolwiek) wykształceniem. I taka jest prawda. Głupie argumenty, że babka za kasą nie może pracować w niedzielę, bo ma rodzinę, to wystarczy się przebranżowić, zdobyć wykształcenie. I tu jest problem właśnie, bo to zazwyczaj ułomy.
Już teraz brakuje mnóstwo osób do pracy w handlu jak i wielu innych zawodów, bo większość się zwalnia po wzięciu pierwszej pensji. Nikt nie będzie pracował za 3-tysiące plus śmieszne prowizje w dużym mieście, użerając się z debilami przez dłużej niż kilka miesięcy.


@Lambo994: no to wg twoich urojonych informacji sklepy z same z siebie powinny chcieć zamkniętych niedziel skoro tak niby brakuje pracowników
Mi nie przysługują niedziele ustawowo wolne od pracy?

@macan:

Jaki to zakład, że trzeba pracować w niedziele?
Fakt, wyjątkiem są tu zakłady, które muszą pracować 24h na dobę np. chłodnie czy procesy, które nie mogą być przerwane.
Oczywiście o służbach nie wspominam.
Ciekawym jest jaki % osób pracujących w niedzielę ogółem (szpital, energetyka i inneg branże), stanowią osoby z branży handlowej, którym prawo przydziela ustawowo dzień wolny. Tylko pytam, ktoś posiada takie informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°?)
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment

I wiele się zamyka nie tylko w niedzielę przygłupie, ale na stałe. Poza tym korpo to ma w dupie braki obsady. Za skład odpowiada kierownik albo manager. Jak brakuje mu pracowników to choćby był sam ma stanąć na kasie, bo jakaś sieć z Niemiec czy Francji tak sobie życzy, żeby panu prezesowi w Berlinie czy Paryżu nie spadły obroty. Chyba nie masz pojęcia jak działa korpo i ile górę obchodzą braki
I wiele się zamyka nie tylko w niedzielę przygłupie, ale na stałe. Poza tym korpo to ma w dupie braki obsady. Za skład odpowiada kierownik albo manager. Jak brakuje mu pracowników to choćby był sam ma stanąć na kasie, bo jakaś sieć z Niemiec czy Francji tak sobie życzy, żeby panu prezesowi w Berlinie czy Paryżu nie spadły obroty. Chyba nie masz pojęcia jak działa korpo i ile górę obchodzą braki kadrowe.
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment Kiep mający bordo na portalu zajętym w większości przez spierdoxów będzie mi coś mowił o wychowaniu i życiu XDDDDDDD

I mam trochę więcej źródeł informacji niż ty oraz doświadczenia z różnych branż , bo nie pracuje całe życie w jednej fabryce smrodu jak umysłowy impotent.