Wpis z mikrobloga

Wszyscy wiemy że jest C h u j o w o jeśli chodzi o rynek nieruchomości i przeciętne zarobki Polaków. I już od 11 lat słyszę na wykopie że tak wujowo to jeszcze nie było i co roku jest gorzej. Teraz mamy Ukraińców którzy kupują mieszkania i wynajmują oraz inne nację więc rynek jest do dupy i taki będzie.

Ja poszedłem inną drogą przeprowadziłem się do innego województwa gdzie nikogo nie znałem. Województwo w połowie rankingu jeśli chodzi o pieniadze. Zamieszkałem 35 km od miasta 130 tys ludzi. Dojeżdżam do miasta do roboty to zajmuje mi 40 min samochód mały stary w gazie spalanie gazu 6 L na 100km. Do niedawna zarabiałem 2800zł. Teraz 3600zł. 5 lat temu kupiłem u mnie na dużej wsi M2 33m za 70 tys zł. Dziś jest warta 110 tys zł.
Do spłaty zostało mi jeszcze 10 tys zł kredytu.
Spłacę go w lutym 2024.
W tej wiosce jest wszystko 2 dyskonty, kościół 2 apteki, dwie przychodnie, przedszkole, żłobek, podstawówka, liceum, piekarnia, kino itp.
Tylko filharmonii i teatru brakuje. Ale wszędzie są lasy, nieprzebyte lasy. A rowerem w lecie po 30min pedałowania dojeżdżasz nad jezioro.
W tej chwili u mnie we wiosce M3 po remoncie kosztuje 200-230 tys zł.

Polecam to rozwiązanie wam szczegulnie jak pracujecie z domu i zarabiacie 3-4 tys zł. To jest jedyną możliwość aby w ciągu 10-15 lat mieć swoje mieszkanie. A jak zarabiacie 3,600 na stróżówce w mieście to i tak dacie radę. Po co się pchacie do dużych miast skoro was nie stać i nigdy nie będzie stać. Pracę za 3600 zł znajdziecie w każdym mieście powyżej 100 tys ludzi.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny #kredyt2procent #inwestowanie #patodeweloperka
  • 24
kit z tym że na życie zostaje Ci więcej niż debilom na wynajmie/racie w wojewódzkich


@Reanef: Wy Wykopki to musicie przegiąć w drugą stronę, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łapki przy klawiaturze by uschły, dzień bez wyzywania innych od debili to dzień stracony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako debil z wojewódzkiego na racie pozdrawiam: koszt utrzymania mieszkania aktualnie poniżej 2000 zł/msc (z rachunkami
@mpetrumnigrum: wszystko spoko. Jak jesteś niewykwalifikowanym pracownikiem bez kompletnie żadnych umiejętności to możesz mieszkać na wsi zabitej dechami, bo czy 4k w amazonie pod dużym miastem, czy 3k w Januszexie to ci różnicy nie zrobi. Jak ja bym wyjechał z miasta do takiej dziury to nie miałbym ani zarobków, ani alternatywy na zmianę pracy. To samo moja różowa. Jak ktoś ma ambicje na wyższe zarobki, podróże, lepsze auto, dzieci to wieś
@Ogau: ale ten wpis nie jest docelowo dla ludzi którzy zarabiają razem z żoną 10-15 tys zł bo ciebie stać na kredyt w dużym mieście.
Po za tym wykwalifikowani ludzie w miastach 100 tys jak spawacz, kierowca busa itp. zarabiają 4 tys.