Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie opisy aukcji samochodów. Niektórzy dodają, auto bardzo dobrze utrzymane. Jeździła nim kobieta. No właśnie i tego nie rozumiem, czym tutaj się chwalić.

Moja była różowa nie chciała jeździć samochodem, ponieważ jak twierdziła nie czuła się pewnie. Dziwnym trafem nie bała się jeździć moim 450 konnym 911. No bo samo zmienia biegi, dobra widoczność i nie jest z „dupą” - czyli kombi XD

Załączam oto dowód, jak wygląda fura użytkowana przez kobietę.
Ledwie zwalniała na progach, nie omijała dziur.
Felgi podrapane, powłoka ceramiczna na lakierze zaniedbana brakiem mycia. Klamki i kierownica porysowana od paznokci lub pierścionków. Fotel pasażera podrapany od zamków torebki. Tunel środkowy pochlapany kawą, a w środku same paragony i gumki do włosów. Kto wie co tam jeszcze wyszło bo nie pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To były stare dzieje, przypomniałem sobie o tym przeglądając Olx z opisam; auto użytkowane przez kobietę”. Kobiety dbają o dom, ale samochody mają gdzieś. Taka jest prawda.

#logikarozowychpaskow #zalesie #zwiazki #rozowypasek #motoryzacja #samochody #podrywajzwykopem
CandyToy - Śmieszą mnie opisy aukcji samochodów. Niektórzy dodają, auto bardzo dobrze...

źródło: IMG_2350

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@przegryw_z_piwnicy: Tak, to holenderska reklama Volkswagena (Golf 3 od lat był nieprodukowany, gdy wypuszczono reklamę). Aczkolwiek akurat umieszczenie tu Golfa 3 to trochę bezsens. Ten samochód jest hańbą dla Volkswagena. Miałem go. Generalnie działał ok i był fajny w użytkowaniu, ale największą jego wadą są fatalne blachy- bardzo korodujące oraz słabe, ranty progów wyginały się nawet w kilkuletnich autach od podnośnika. Miałem takiego w idealnym stanie- 100% oryginał i pomimo dbania
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: widzę, że kolega zna się na temacie. Miałem w rodzinie Golfa 3, więc doskonale wiem, o czym piszesz. Na dodatek miał biały kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faktycznie samochód był dość komfortowy jak na tę klasę, ale blacha to była porażka. Od Golfa wolałem Astrę G
  • Odpowiedz
nie jest z „dupą” - czyli kombi XD


@CandyToy: mnie zastanawia czemu to ma byc zaleta xD Bo zakladam ze chodzi o manewry. Przeciez w przypadku kombi auto konczy sie niewiele dalej niz tylna szyba, zas jak masz sedana albo cos jak porszak to trzeba troche zgadywac ile do konca.
No chyba ze chodzi o to ze auto mniejsze, krotsze niz kombi i latwiej sie jezdzi do przodu...
  • Odpowiedz
  • 0
@CandyToy wiem, że baby to syfiary często, jednak ja np. mam pudło kosmetyków, wosk nałożony rencoma, w środku zawsze błysk, znajomi często mówią że wchodzi się jak do salonowego, więc no nie każda baba tak ma. Sama też jak kupuje nowe to wybieram sobie jakie i co dokładnie od auta potrzebuje. Teraz umyłam sobie przed zimą tak na mega mega dokładnie plus wosk i zaczęli wywozić buraka cukrowego po drodze do pracy
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: mam auto podobnej klasy co OP i co mnie w nich najbardziej wkurza (przy używaniu na co dzień) to szerokość. Długość nawet tak nie denerwuje bo teraz i tak są czujniki parkowania i kamery 360, więc parkowanie jest łatwiejsze, ale ta szerokość. Np jadąc Aventadorem po ulicy czułem stres, że zajmuję cały pas i muszę być cały czas uważny by utrzymywać się na pasie, a o wyjeżdżaniu z parkingu i
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: jesli OP nie baituje, to pewnie rozgryzles - po prostu porszak jest bardziej prestizowy, i jakos tak "milej sie jedzie" a pozostaly przyzwyczajenia ze starego gruza, ewentualnie z sytuacji kiedy ona jezdzi a ktos inny zajmuje sie naprawami i utrzymaniem

A co do jezdzenia autem premium - kompletnie mnie nie stac, ale nie do konca rozumiem sens. Po co kupowac cos czym strach na codzien wyruszyc, kazda awaria kosztuje kupe
  • Odpowiedz
  • 0
@4MagnuM4: @ArtGallery

to zdjęcie 911 to lata co jakiś czas na mirko, bajt jak ch*j


Ciekawe jest to co mówisz, udowodnij to, a zrobię usuń konto.

Przecież to zdjęcie jest z drogi dojazdowej do mojej posesji, więc jak może gdzieś latać. Chyba że kiedyś coś wrzuciłem, ale tego posta już nie ma.
CandyToy - @4MagnuM4: @ArtGallery 
to zdjęcie 911 to lata co jakiś czas na mirko, baj...

źródło: 1234567

Pobierz
  • Odpowiedz
@CandyToy: wrzuć foto z kartką i nickiem na tle kierownicy xD

Pamiętam jak kiedyś pewien mirek wyzywał mnie od prawiczków mieszkających u mamy, wystarczyło jedno takie foto na PW i chłop juz sie nigdy nie odezwał xD
  • Odpowiedz