Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Ale to nie ja bronię lewicowe patologie 24/7 na wykopku, spojrzałeś ty na siebie?

@Notes To samo co wyżej, jestem zadowolony ze swojego życia w odróżnieniu do ciebie.
A tak poza tym, laska jest obiektywnie paskudna i jeżeli się komuś podoba to musi być niezłym desperatem lub debilem. Każdy ma prawo do oceny czyjegoś wyglądu, dziwne że jak robi to chłop to się znajdzie jakiś krzykacz jak ty co będzie
jestem zadowolony ze swojego życia w odróżnieniu do ciebie.


@NapromieniowanaSkarpetka: nie wiem skad zalozenie, ze ja nie jestem ;)

paskudna i jeżeli się komuś podoba to musi być niezłym desperatem lub debilem.


@NapromieniowanaSkarpetka: i po co te toskyczne plucie na obce ci osoby? najpierw obrazanie, ze ktos jest paskudny, potem wyzwiska w strone potencjalnego partnera czy partnerki tej dziewczyny, ze jest debilem... obczaj typie jaki jestes toksyczny i nieprzyjemny xD
@Deska_o0
To dwie autorki są toksyczne, że w ogóle dokonały działania by pisać taką bzdurną książkę.

Ta na zdjęciu dokonała amputacji piersi, bo jej przeszkadzały, a druga agentka złożyła fałszywe oskarżenie o gwałt. Wyborne kobiety, materiały na żonę XD
@Notes:

nie wiem skad zalozenie, ze ja nie jestem ;)

Po ilości twoich komentarzy na wykopie kotku. Musisz bardzo się starać to sobie udowodnić, gnojąc tych wszystkich "przegrywów". Osoby takie jak ty są bardziej toksyczne niż te twoje nemezis.

jaki jestes toksyczny i nieprzyjemny xD

Wysnułeś to sugerując się jednym komentarzem, najs. Umiesz robić coś innego niż stawiać chochoła i obrzucać kogoś inwektywami na jego podstawie? XD

nikt cie nie zmusza