Wpis z mikrobloga

@mango: widząc taką kobietę wiesz że 9/10 przypadków nie jest zbyt bystra. Raz byłem u dziadków i lecieli milionerzy w tv akurat, przyszła jakaś dziewczyna: grubsza, kolczyki w nosie, kolorowe włosy + studentka psychologii i już sobie myślę "oho z takim combo to ona skończy na 1000 zł" o jak się pomyliłem...odpadła na pierwszym pytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mango:
Książki nie czytałem ale trafiłem na podcast z nią i współautorką. Ich praca polegała na wielu miesiącach rozmów z osobami identyfikującymi się jako incele/przegrywy oraz czytaniu tekstów na grupach zamkniętych i śledzeniu tagów typu przegryw. Materiału zebrały dość sporo. Znalazły się takie rzeczy jak pasty o Oskarku Deweloperskim, bluepill, blackpill itp. Ale tez bardziej interesujące: wywiady i case study przypadków, biografie, analizy przyczyn i skutków wykluczenia. W pewnym momencie otwarcie
@NapromieniowanaSkarpetka ale gdzie tu jest hipokryzja? To czy ktoś się komuś podoba to kwestia względna. Tobie laska wydaje się brzydka a typowi obok będzie się ona podobać w uj!
Kolejna kwestia to być może ujowe ujęcie które jest niekorzystne.
No i na koniec moim zdaniem najważniejsza rzecz to jeśli OP nabija się z czyjegoś wyglądu to niech najpierw wrzuci swoje #pokazmorde to zobaczymy czy ma mandat społeczny na obrażanie innych osób.
Bycie