Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Masz rację, samo przywalanie się z mojej strony do jej wyglądu będąc zapytany o dzieło autorki jest średnio mądre, szczególnie gdy książka jest napisana gorzej niż rozprawka na polski trójkowego ucznia z gimnazjum. Pobrałem tę książkę i przeczytałem jak na razie z 50 stron do kawy. Styl pisma razi w oczy, czyta się to naprawdę źle. Naprawdę współczuje ludziom którzy dali radę to z przyjemnością przeczytać, bo mnie non stop
  • Odpowiedz
@mango niech mi potem któryś wykopowy przegryw powie, że ktoś się naśmiewa z jego wyglądu. Prezentujecie z sobą poziom hipokryzji na poziomie księdza organizującego sex party, prawiącego na kazaniu jak rozwiązłość seksualna jest grzechem
  • Odpowiedz
@m_ba: powiedzmy sobie szczerze, że obojętnie kto by książkę na ten temat napisał i tak byłoby źle
Gdyby to był w miarę atrakcyjny gość go byłby lament, że co on może wiedzieć, gdyby to był truecel to by na tagu grzmieli, że to żaden przegryw tylko oski skoro książkę wydał itd
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ale co ma moja opinia do krytyki którą opisałem? Celowo spłycasz moją wypowiedź czy jej nie zrozumiałeś?
Książka jest źle napisana, ja ją tylko oceniłem. Moim jedynym zarzutem nie jest czas jaki autorka poświęciła na pisanie, ale jednym z zarzutów jest czas jaki autorka poświęciła na wywiad z grupą badaną oraz jej efekty. Podkreślę w punktach to co napisałem:
- językowo stoi na bardzo niskim poziomie, przypomina tekst pisany przez
  • Odpowiedz
@mango: ps książka nie jest na temat "niezbyt urodziwych młodych mezczyzn" (choć i ci się do przegrywa mogą zaliczac) tylko o słabych fizycznie i psychicznie, nieatrakcyjnych i zaburzonych, leniwych i kiszacych się we własnym #!$%@? pipach, które poddały się bez próbowania.
  • Odpowiedz
@sildenafil: są mentalne spierdoxy. A co z przeciętniakami, które charakterem i bezużytecznością zaniżają swoją wartość i nawet normicka gęba ich nie ratuje?

Są przystojne przegrywy. Wystarczy zaniedbanie, nakręcanie się na tagu i inne takie.
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: srailed srormik. Są i koniec kropka.

Jeszcze raz - to nie jest książka o "niezbyt urodziwych mlodych mezczyznach" tylko o chodzących porażkach życiowych, czyli przegrywach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0

do którego fragmentu się odnosisz?

Do tego że OP jest toksyczny. On tylko wyśmiał babę i pora na CSa. One uruchomiły cały proces tworzenia książki, bo nienawidzą mężczyzn - uważam to za bardziej toksyczne.
  • Odpowiedz
One uruchomiły cały proces tworzenia książki, bo nienawidzą mężczyzn - uważam to za bardziej toksyczne.


@Vaclav: do którego fragmentu się odnosisz?
  • Odpowiedz