Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To efekt dekad ostrego prania mózgu. Kiedyś plemiona, później szlachta broniła plemienia/kraju w którym posiadali rzeczy/ziemię/kobiety. Dzisiaj wysyła się na rzeź młodych chłopaczków którzy nawet nie dostąpili zaszczytu wzięcia kredytu na kurnik. A w tym samym czasie ich kobiety #!$%@?ą się za granicą. Gdzie tu jest jakaś elementarna logika w tym wszystkim?
W zglobalizowanym, konsumpcyjnym świecie w którym większość ludzi posiada najwyżej kredyt na klitkę, lokalne kobiety mają ciebie gdzieś a zagranica nie wydaje się tak odległa jak jeszcze pół wieku temu, to czego właściwie bronić i za co umierać?


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Komentarz tak dobry i prawdziwy że aż sobie zapiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama prawda, niech cucki i inne frajery idą do okopów bronić #!$%@? wie czego.
Nie lubię ich osobiście, choć z nimi pracuje. Człowieka zawsze inaczej traktuję, jak całą narodowość. Na początku wojny miałem w gorących screen młodej Ukrainki lansujących się na tle #!$%@? bloków. Bredząc o morałach. Rok później, młoda juz
Się buja, po londynach w ekskluzywnych dzielnicach. Ze szparom między nogami masz w tym życiu kody.
@dziadeq Ciekawi mnie jakie tam są odpowiedzi, i co w ogóle Ukraińcy o tym wszystkim sądzą.

@zeszyt-w-kratke:

u nas będzie jeszcze gorzej pod tym względem bo społeczeństwo jest jeszcze bardziej wygodne i lewicowe światopoglądowo niż tam.


Tylko co tu lewica ma do rzeczy?
Ja tylko przypomnę że to wszystko na co narzekają wykopki to prawicowe poglądy.

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU A niby czym mają państwa być, i jaki by miał być powód dla którego
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Jeszcze jest pewna grupa mężczyzn w społeczeństwie, która po prostu lubi walczyć, ryzykować, plądrować itp., tradycyjnie takie grupy były wspierane przez społeczeństwo jako forma zabezpieczenia, dzisiaj ta klasa społeczna jest tępiona, więc społeczeństwo jest całkowicie bezbronne.