Wpis z mikrobloga

W sumie w dziwnych czasach przyszło nam żyć, że nie wyświetlanie reklam nazywa się usługą i ludzie uważają że płacenie za to jest normalne xD

#youtube
  • 55
  • Odpowiedz
  • 18
@Kalwi w dziwnych czasach nam przyszło żyć, że ludzie myślą, że inni będą poświęcać swój czas i zasoby żeby tworzyć dla nich treści kompletnie za darmo i bez żadnych reklam i że to jest normalne
  • Odpowiedz
@rdenial:

to prawda, dziwne czasy, że ktoś oczekuje utrzymania ogromnego serwisu z jeszcze bardziej jebitną serwerownią za darmo


Tyle lat działało bez dwóch 30s reklam przed minutowym filmikiem (w którym twórca pierwsze i ostatnie 15s pieprzy o sponsorze i subskrypcji xDDDDDDDDD), NO ALE ROZUMIEM ŻE TERAZ TO TE REKLAMY JUTUB MUSI GDZIEŚ TRZYMAĆ I NA TO IDZIE DODATKOWA KASA XD
  • Odpowiedz
@krucjan:

w dziwnych czasach nam przyszło żyć, że ludzie myślą, że inni będą poświęcać swój czas i zasoby żeby tworzyć dla nich treści kompletnie za darmo i bez żadnych reklam i że to jest normalne

To niech nie tworzą, albo zamkną za paywallem, żeby frajernia płaciła za nawijkę o sponsorze przez pół filmu xD

Ale nieee, jutubowe małpy chcą mieć ciastko w postaci kaski z reklam od DARMOWYCH userów, a jednocześnie
  • Odpowiedz
@Kalwi: usługą jest tutaj seriws ze swoimi funkcjami. Wyświetlanie/ogładanie reklam to bezpieniężna/pośrednia forma płatności za tę usługę. Abo to pieniężna forma płatności.

Albo płacisz oglądając reklamy, a hajs sypie reklamodawca albo płacisz pieniędzmi.
  • Odpowiedz
to prawda, dziwne czasy, że ktoś oczekuje utrzymania ogromnego serwisu z jeszcze bardziej jebitną serwerownią za darmo


@rdenial: nie skręca cię z żenady takie bronienie milionerów-monopolistów kompletnie w zamian za nic?
  • Odpowiedz
@ananasowy: skręca mnie z żenady jak czytam takie posty jak twoje albo odpała wyżej, który kiśnie z tego, że utrzymanie serwera kosztuje (?)

nie używam youtube od lat, a jak już koniecznie chcę coś sprawdzić, mam w przeglądarce blokery. nie podoba mi się ani serwis, ani większość treści. nie rozumiem za to, co rozumiesz przez swoje "nic"?
  • Odpowiedz
@rdenial: dzwonie do alphabetu bo widocznie mają za małe zyski że aż potrzebują #!$%@?ć premiuma jakoś 5 lat temu nie potrzebowali i jakoś ciągneli ale nie #!$%@? teraz potrzebują ha tfu na tą korporacje
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Gdzie moja opłata za gromadzenie informacji o mnie i wykorzystywanie tych informacji w tworzeniu nowych algorytmów dla reklamodawców przez korporację Google?
A biadolenie o tym, jaki to youtube jest biedny, to jedno wielkie X D
Co takiego zrobił youtube dla swoich użytkowników? Youtube rewind? Niedziałające funkcjonalności? Blokowanie niezależnych twórców na podstawie swoich idiotycznych algorytmów (takich sytuacji, jak i ofiar, były setki).

Już nie mówiąc o tym, że oglądając reklamy, nie
  • Odpowiedz
@Kalwi Czysty biznes, zobaczyli na przykładzie netflixa że dokręcenie śruby wcale nie spowoduje upadku firmy jak wieszczyli wykopki tylko rekordowe zyski i odbicie się od dna, i robia teraz to samo, pewnie pełno innych firm pójdzie ich drogą. Czysty kapitalizm, niedługo oddychanie będzie na subskrybcje, a o wiele szybciej woda pitna jak Nestle już wykupi wszystkie źródła xD
  • Odpowiedz
wyświetlanie reklam nazywa się usługą i ludzie uważają że płacenie za to jest normalne xD


@Kalwi: rozumiem, że w domu telewizji kablowej nigdy nie miałeś?
  • Odpowiedz