Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zgadzam się z gościem - w Polsce bardzo ciężko o jakiś spontaniczny kontakt z kobietą, kontakt wzrokowy czy niezobowiązujący small talk. Mówię to jako przegryw przeciętniak i tak jak w Polsce bardzo ciężko mi kogoś poznać (muszę uciekać się do apek randkowych na których i tak lipa) to za granicą jest lepiej pod tym względem i bym polecał każdemu. Wiadomo, że nie zaczniesz nagle mieć powodzenia ale są sytuacje, z których mogłoby coś wyjść - albo dlatego że oglądasz ten sam mecz w barze, szukasz czegoś na ulicy i pytasz, czekasz w kolejce, itd. Sam fakt, że jesteś z innego kraju już sprawia że może wyjśc z tego ciekawa rozmowa nt. twojej historii. Na prawdę, uważam że w Polsce bardzo ciężko się nawiązuje nowe znajomości.

#przegryw #blackpill #tfwnogf #emigracja #podroze #samotnosc #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #polska #przemyslenia #relacje #zwiazki #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zgadzam się z gościem - w Polsce bardzo ciężk...
  • 15
Anonim (nie OP): Ale głupoty.
Przecież w Polsce bardzo łatwo nawiązać kontakt z obcymi dziewczynami, kobietami.
Trudno o związek, trudno o partnerkę do związku, do miłości - to pełna zgoda.
Ale jeśli chodzi o samą rozmowę bez zobowiazań, to praktycznie bez problemu.
Idziesz na siłownię, parę razy pójdziesz i już masz pełno koleżanek, nie tylko na "cześć" ale na rozmowy między seriami. To taki przykład. Na ulicy to każda się spieszy
Anonim (nie OP): Egzotyka. Osobiście miałem więcej kontaktów (z ulicy, sklepów itp.) w Hiszpanii przez miesiąc niż w Polsce przez całe życie. A teraz sobie porównajmy jaka jest konkurencja jeśli chodzi o wygląd mężczyzn w Hiszpanii a Polsce bo nie oszukujmy się ale słowianie z reguły nie uchodzą za przystojnych. Po prostu byłem inny, blada cera, niebieskie oczy, jasne włosy. W Polsce to norma. Podejrzewam że w takiej azji czy ameryce
@mirko_anonim:

Idziesz na siłownię, parę razy pójdziesz i już masz pełno koleżanek, nie tylko na "cześć" ale na rozmowy między seriami.

Być może tak jest ale pod warunkiem że nie wyglądasz jak gówno. Sam chodzę na siłkę od dawna i jakoś nie mam koleżanek, nawet na "cześć".
Zresztą odnoszę wrażenie że większość pań która tam przychodzi to jest jakby nieobecna i przeważnie mają słuchawki na uszach.
Anonim (nie OP): Dlatego tak jest, bo baby uważają, że jak się uśmiechną, czy pogadają z przeciętniakiem to ten już sobie wyobraża związek. O przegrywie nawet nie ma co wspominać, dla baby gadka z przegrywem to obleśna sprawa, bo wie, że przegryw będzie potem walił konia do niej.
Co innego jak jesteś przynajmniej 7>10, wtedy to dla nich spoko, bo wiedzą, że jak już dojdzie do czegoś więcej to nie będzie