Wpis z mikrobloga

@Werdna: ten gościo nie wie co mówi, to jakiś troll, czytać ze zrozumieniem nie umie i tworzy teorie z danymi prosto z dupy. Nawet nie umie prostych obliczeń zrobić, odjąć kosztów od przychodu żeby wyliczyć dochód, może nie dokładny ale i tego nie umie.

2019:
19miliardow $ - 5miliarfow $ = 14 bil
Proste w sumie :)
Poproszę o komentarz tych, którzy bronią płacenia temu złodziejskiemu monopoliście i wyzywają innych od biedaków i złodziei.


@Timmi_Timmi_1337: @RedBulik jestem ostatnią osobą do bronienia YT i innych lewackich korpo ale xD

Wy wiecie ile obecnie kosztuje utrzymanie serwerów dla YT?

Oczywiście, ze musieli zacząć za to kasować. I ofc jest to do dupy, ale reklamy nie przynoszą już tyle kasy co wcześniej, a koszta rosną ekspotencjalnie.

Polecam:
sorek - >Poproszę o komentarz tych, którzy bronią płacenia temu złodziejskiemu monopo...
@sorek: sprawdź moje linki, wychodzi na to, że YT jest najbardziej opłacalna platformą Googla do zarabiania na reklamach. Podejrzewam, że z reklam mają teraz kupę kasy, do tego abonamenty i inne źródła a nawet jak nie to na bank wychodzą na tym do przodu. Ja widzę obecne podejście Googla do użytkowników YT tak: kupujcie abonament bo jak nie to zasypiemy was reklamami, że i tak kupicie ten abonament. Już teraz na
@RedBulik: to nie jest żadne dobro wspólne, to jest kogoś biznes, to czy jak Ty chcesz podwyżkę i pracodawca mówi że taki z Ciebie cwaniak bo za taką samą pracę chcesz więcej to rozumiem że nie nazywasz go Janusz?
Tylko starasz się podnieść jakość swoich usług?
Poproszę o komentarz tych, którzy bronią płacenia temu złodziejskiemu monopoliście


@Timmi_Timmi_1337: o to do mnie, wyraziłem swoje zdanie rezygnując z usługi, korzystałem tylko na telewizorze od teraz po prostu nie będę oglądał YT, na dobre mi wyjdzie ¯\(ツ)/¯
@Hethrir: to jest połączenie monopolu z próbą wymuszenia zakupu abonamentu przez drastyczne zwiększenie ilości reklam i to mi się nie podoba. Oczywiście nie powstrzymuje innych przed zakupem. "Podnieść jakość swoich usług?" - no właśnie tutaj niestety nie widzę za bardzo zmian, bardziej wygląda mi to na skok na kasę bo muszę zwiększyć słupki w Excelu dla zarządu.