Wpis z mikrobloga

kolczyk w nosie - największe oszpecenie jakie może sobie sprawić kobieta w XXI wieku imo nawet znacznie gorsze od tatuaży, obrzydliwa moda i instant redflag, zgadzasz się - plusujesz
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #piercing
jestem_tunowy - kolczyk w nosie - największe oszpecenie jakie może sobie sprawić kobi...

źródło: HC4k9kqTURBXy9kYTExZmExYjBjNGMzZTVjYjgyYTNjY2Y3NzFjMjk3MS5qcGVnkpUDAMyzzRiAzQ3IkwXNBLDNAoXeAAGhMAE

Pobierz
  • 99
@PiersiowkaPelnaZiol: eee tam, ten "gosc ze spacex" tez jest farmazonem, cos tam robil i tyle, wiekszosc tych wywiadow to napinki, to gosc tam przychodzi sie flexowac kim to niby jest (tak jak ostatnio ta jedrzejczak co zawodowo bije ludzi a teraz robi z siebie matke terese XD
2023r. polactwo najgorszego toksycznego pokroju dalej dyktuje jak kto ma żyć, jak się ubierać i wyglądać według swoich chorych standardów. Nie zważając na niczyje uczucia.


@didolo03: Karyny z kolczykami w nosach nie zważają na nasze uczucia estetyczne( ͡° ʖ̯ ͡°)
a mi się to przekłucie bardzo podoba, pod warunkiem że jest poprawnie zrobione (musi być przekłuty sweet spot, a nie że kolczyk zwisa na samym dole przegrody)


@qeni: Wtedy wygląda, jakby jej gile z nosa zaczęły wyciekać.
Zasadniczo nie wnikam co się komu podoba i niech sobie każdy robi co chce z własnym ciałem. Jako jednak człowiek, który za dzieciaka bywał na wsi i nie raz bydło prowadzone za kolczyk w nosie oglądał, trudno mi mieć inne skojarzenie. No w sumie mam jeszcze jedno - zwisające z nosa gile. Zależy od kolczyka ;) Tak więc niech Ci, którzy o takim piercingu myślą wezmą pod uwagę potencjalne skutki w postacji
a co się dzieje jak wysoki prąd płynie przez metal?


@Yelonek: grzeje się. Ale to potrwa. Prędzej ona się obudzi.

W sumie nie wiem. Trzeba to sprawdzić w praktyce. Przeprowadzenie eksperymentu rozstrzygnie.