Wpis z mikrobloga

o #!$%@? nie sądziłem że ją ktoś tu wrzuci XD, obserwowałem ją jjakoś w 2020 ale jak zaczęła oczywiście o suplementach gadać i gadać + ciągłe reklamy ot baner i tyle, są lepsze osoby, no ale nic dziwnego że się pojawiła u tego typa XD


@PiersiowkaPelnaZiol: nie lubisz Górczyka?
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: kopia Lexa fredmana tylko gość się #!$%@? w ogóle nie przykłada do tego o czym opowiada, zero jakiegokolwiek przygotowania. Zmarnować 2h z gościem ze spacex, oglądałem tamten materiał i to była tragedia,
skręcało mnie z żenady po prostu, no ale jak widać kanał załapał bo Polacy lubią taki mierne pseudointeligentne bez ładu i składu materiały.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: no ja kiedyś go częściej słuchałem ale z czasem zaczął mnie trochę męczyć bo sprawia czasami wrażenie głupkowatego. Chłop rocznik 1990 i kiedyś w rozmowie pytał się co to kolonoskopia xd, czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: on podobno pracował jako ui/ux nie jestem wstanie sobie to wyobrazić bo właśnie ta głupkowatość jego mnie #!$%@? że go nie dam rady oglądać XD dla mnie to brak szacunku do występujących

ale akurat mój komentarz odnosił się do baby którą zaprosił ;)
  • Odpowiedz
@kinasato: Nie jestem fanem takich kolczyków i budziło to u mnie uprzedzenia, ale poznałem kiedyś bardzo fajną, normalną osobę z takim kolczykiem i zmieniłem zdanie :). Ale mógł to być wyjątek potwierdzający regułę.
  • Odpowiedz
@heniek_8: wiesz, że jej się nic nie stanie? Cały prąd popłynie przez kolczyk, bo jest metalowy i ma tysiące razy wyższa przewodność niż ludzkie ciało.
  • Odpowiedz