Wpis z mikrobloga

@tellet jakiej #!$%@? zyciowej partnerki? Ona ma z 20 lat ziomeczku, wtedy tojest wiek ze wszyscy sie ze wszystkimi ruchaja. bez kitu chyba na forum dla katoli konserwatystow jestem. same porzadne chlopaki co dupy w bibliotece wyrywaja.
  • Odpowiedz
@dobre_ziajty: swojej historii opisywać nie będę, przewinę raczej ogólnie spostrzeżenia jeśli chodzi o dziewczyny zajmujące się taką praca o której mowa powyżej. - zarówno moje uwagi i nie tylko.
Po pierwsze i chyba najważniejsze: jeśli Twoja praca w której spędzasz znaczna część swojego czasu polega na traktowaniu mężczyzn jak frajerów, jak portfele, manipulowaniu nimi dla własnej korzyści jak idiotami to choćby z początku swojej kariery w takim miejscu miała jak najszlachetniejsze i szczere podejście to w końcu siądzie jej to na łeb - to tylko kwestia czasu. Podejście z pracy zacznie się przelewać na relację prywatne, nawet na relację romatyczne i nie sądzę aby dało się tego jakkolwiek uniknąć.

Dodam także, że te miejsca pracy są toksyczne jak diabli, dragi są wszechobecne i walą wszyscy bez wyjątku (ja przynajmniej wyjątku nie spotkałem, a poznałem większość dziewczyn z trzech lokali w których moja ówczesna partnerka pracowała - należały do jednego właściciela i zdażały się rotacje), pić piją także niezależnie od tego czy klienci są i stawiają czy nie, a najgorsze ze wszystkiego - są uzależnione od kasiory także wyciągnięcie dziewczyny z takiej branży jest zajebiście trudne. O tym, że traci się jakikolwiek szacunek do pieniądza gdy się go zarabia w taki sposób chyba nie muszę wspominać.

Każdy lokal ma swoją starą wyjadaczkę albo dwie którym się wydaje, że świat kręci się wokół nich, trzęsą klubem, często wprowadzają nerwową atmosferę, knują między sobą, a właściciel na to pozwala bo to najczęściej największe zarobasy dla danego przybytku, może mu się też wydawać, że one "przeszkolą" nowe dziewczyny do pracy i realiów. Potrafią zaszczuć nowe dziewczyny zwłaszcza jak są zbyt ładne i nagle czują się zagrożone, potrafią się nieźle odpalić jak któreś są zbyt miękkie, najczęściej to one częstują pierwsze dragami aby uspokoić dziewczynę która była zdenerwowana sytuacją które same pośrednio stworzyły. Typowe
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Wy tu analizujecie tekst , a to jeden z wielu zachęt na tiktoku do wejścia na profil...XD.
Teraz tancerka, wcześniej rolniczka, itd.
Jak widać dalej takie teksty na większość działają.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: To jest chyba jedyny sensowny komentarz w tym bagnie natomiast to chyba tylko w Polsce tak wygląda. Za granicą normalnie urządzają płatny pokaz tańca i tyle. Nie ma ćpania, dziewczyny czasem dorobią na studia czy do domu.
  • Odpowiedz
@SarahC: Ale każda daje się obmacywać bo taka praca, a już nie mówię o tym ile niechcianych palców ląduje w jej pochwie. Poza tym ten filmik to dobrze zrobiony scam do robienia zasięgów
  • Odpowiedz
no tak, bo facet który nie chce #!$%@? za żony to tchórz i zapewne mizogin, a tak w ogóle to incelu jak możesz nie chcieć "sex workerki" za żone, mizoginie faszysto tyy
  • Odpowiedz
tak, boją się, choć nie wprost. Zwyczajnie nie są w stanie poradzić sobie z tym ile zaufania muszą do niej mieć żeby nie tworzyć sobie w w głowie wizualizacji jak ona ich zdradza. Czasem jest na odwrót, dziewczyna lubi innych chłopców a ten wyprosił ją i są razem, potem ona znów skacze w bok i chłopak nie mogąc tego znieść posuwa się do szaleństwa. Oba te przypadki łączy jedno - zazdrość czy
  • Odpowiedz