Wpis z mikrobloga

@tellet normalna. dorabia se dziewucha bo nie moze znalezc innej pracy. za chwile bedzie sprzedawala hotdogi w zabce. pruderyjni tutaj wszyscy tak, ze ja #!$%@?.
dorabia se dziewucha


@nobrain: są lepsze i gorsze sposoby dorabiania się, od hotdogów w żabce, przez tańczenie na rurze, na #!$%@? i onlyfans kończąc.
Zgadnij, do których ludzie są generalnie gorzej nastawieni, kiedy przychodzi do wyboru życiowej partnerki xD
Przecież to jakaś reklama scamowej sex stronki też mi to wyskoczyło


@teslamodels: Myślałem, że to po prostu attention-whore i chce popławić się w wiadomościach od spermiarzy, ale reklama sex stronki też ma sens :). A wykopki łykają jak pelikany :)
Też bym się w sumie bał typiary tańczącej na rurce w jakimś klubie. Polecam poczytać o Cocomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OpowiedzMiCos: Wzorce się zmieniają z czasem, za życia mojej babci taniec na rurze uprawiały tylko #!$%@?. W dzisiejszych czasach każda dziewczyna może się tego nauczyć na kursie tańca za który się płaci. Za życia mojej babci musiałeś mieć spódnicę za kolano i zakryte ramiona bo inaczej identyfikowali cię z #!$%@?ą. Nie chciałbyś żyć w czasach mojej babci, a co do tańca na rurze to fajnie jest jak dziewczyna coś potrafi w